Son Dakika Haberleri: Kırklareli Smmo'dan Rektör Şengörür'e Ziyaret

Kırklareli Smmo'dan Rektör Şengörür'e Ziyaret

3 yıl önce

Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Faruk Azabağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür’ü makamında ziyaret etti.

Kırklareli Smmo'dan Rektör Şengörür'e Ziyaret, System.String[]
Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası (SMMMO) Başkanı Faruk Azabağaoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Kırklareli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bülent Şengörür'ü makamında ziyaret etti.

Muhasebe Haftası kapsamında gerçekleştirilen ziyarette SMMMO Başkanı Faruk Azabağaoğlu, muhasebeciler gününün önemi ve odanın çalışmaları hakkında Prof. Dr. Rektör Şengörür'e bilgi verdi. Görüşmede Azabağaoğlu, kısa bir süre önce görevine başlaması dolayısıyla Rektör Prof. Dr. Şengörür'ü tebrik ederek, başarı dileğini de iletti.

Rektör Prof. Dr. Şengörür, Kırklareli SMMMO'nun eğitim ve sosyal sorumluluk anlamında başarılı çalışmalar yürüttüğüne değinerek, 1 Mart Muhasebeciler Günü ve Muhasebe Haftasını kutladı. Ziyaretlerinden dolayı SMMMO Başkanı Faruk Azabağaoğlu ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti. - KIRKLARELİ
Haber Yayın Tarihi : 03.03.2017 11:33 Kaynak: İHA2 yaşındaki çocuk 3. kattan beton zemine çakıldı! O anlar kamerada Ortak canlı yayında Binali Yıldırım'ın FETÖ çıkışı sosyal medyada gündem oldu! Uğur Dündar'dan "Yıldırım-İmamoğlu" ortak yayını için ilk yorum