Son Dakika Haberleri: Kırsal Turizm ve Ipard 2 Programı Bilgilendirme Toplantısı

Kırsal Turizm ve Ipard 2 Programı Bilgilendirme Toplantısı

4 ay önce

Aydın'ın Kuşadası ilçesinde "Kırsal Turizm ve IPARD 2 Programı ile Desteklenen Sektörler" bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Kırsal Turizm ve Ipard 2 Programı Bilgilendirme Toplantısı, System.String[]
Aydın'ın Kuşadası ilçesinde "Kırsal Turizm ve IPARD 2 Programı ile Desteklenen Sektörler" bilgilendirme toplantısı düzenledi.

Kuşadası Ticaret Odası Meclis Toplantı Salonunda düzenlenen bilgilendirme toplantısında, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) başvuru kabul uzmanları Özge Öner Erler, Mesut Dur ve Gülşen Sarıca tarafından, IPARD 2 destek programı kapsamında, kırsal turizm ve teşviklerinin genel şartları hakkında sunum yapıldı.

Burada konuşan Kuşadası Otelciler ve Yatırımcılar Derneği Başkanı Tacettin Özden, TKDK gibi kurumların çok ciddi para vererek sektörleri desteklediğini söyledi.

Özden, bu imkandan faydalanması gerektiğini belirterek, projelerin desteklenerek yatırım yapılmasına katkı sağlamak istediklerini ifade etti.Yeni Zelanda Saldırganının Ailesi: Özür Dileriz, Sadece Eve Gidip Saklanmak İstiyoruz Erdoğan'ın Sağ Kolu Olan Şehit Erol Olçok'un Eşi: Şehitleri Kaça Sattınız? PKK'nın İğrenç Yüzü Günlükte Ortaya Çıktı: Kendini Dedesi Yaşındaki Teröristin Kucağında Çıplak Olarak Bulmuş