Son Dakika Haberleri: Kısıklı'da Demokrasi Nöbeti

Kısıklı'da Demokrasi Nöbeti

2 gün önce

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında, gaziler ve vatandaşlar çadırlarda demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

Kısıklı'da Demokrasi Nöbeti, System.String[]
Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında, gaziler ve vatandaşlar çadırlarda demokrasi nöbeti tutmaya başladı.

15 Temmuz gazileri ve vatandaşlar, 15 Temmuz ruhunu diri tutmak için Kısıklı Millet Parkı'nda çadır kurup demokrasi nöbeti başlattı.

Yanlarına gelenlere çadırlarında yaptıkları çayı ikram eden vatandaşlar, 15 Temmuz Pazar akşamına kadar nöbet tutacak.

Çadır kurup nöbet tutan 15 Temmuz gazisi Yusuf Çiftçi, AA muhabirine yaptığı açıklamada, nöbeti bırakmadıklarını, her daim vatan için nöbette olacaklarını söyledi.

Nöbetleri tekrar hatırlamak, 15 Temmuz ruhunu diri tutmak için gayret ettiklerini dile getiren Çiftçi, "Verdiğimiz bu mücadelenin unutulmaması, milletimizin bu mücadeleyi gelecek nesillere aktarabilmesi için her daim elimizden geleni yapacağız. Vatanımız için canımız da kanımız da feda olsun. Biz burada nöbetteyiz, nöbeti bırakmadık." diye konuştu.

Demokrasi nöbeti tutan Erdem Söylemez ise diriliş ruhunun sembolü olan Kısıklı'da bir araya geldiklerini anlatarak, "15 Temmuz'un ilk yıl dönümünde kütüphane kurmuştuk. Birçok güzel etkinlik gerçekleştiriyoruz. Burada en güzel etkinlik, birbirini hiç tanımayan insanların burada dostluklar kurmalarıdır." ifadelerini kullandı.Vatandaşlar, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ne Akın Etti! İşte Çarpıcı Fotoğraflar Galatasaraylı Bafetimbi Gomis: Bugün Benim Türk Kardeşlerim İçin Çok Önemli Bir Gün

Başkan Erdoğan'dan Şehitler Köprüsü'nde Çarpıcı Çıkış: Ahtapotun Kollarını Kestik 15 Temmuz'da Atatürk Havalimanı'nda Çekilen Tarihi Görüntüler İzleyenleri Duygulandırdı