Son Dakika Haberleri: Kıvanç Tatlıtuğ Savcıya İfade Verdi

Kıvanç Tatlıtuğ Savcıya İfade Verdi

2 yıl önce

Haber - Kamera: Yüksel KOÇ / İstanbul DHAOyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçundan başlatılan bir soruşturma kapsamında savcıya ifade verdi.

Kıvanç Tatlıtuğ Savcıya İfade Verdi, System.String[]
Haber - Kamera: Yüksel KOÇ/ İstanbul DHA

Oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçundan başlatılan bir soruşturma kapsamında savcıya ifade verdi. 

Tatlıtuğ, Vergi Usul Kanunu'na muhalefet suçu kapsamında başlatılan bir soruşturma nedeni ile savcının daveti üzerine İstanbul Anadolu Adalet Sarayı'na geldi.  Avukatı Yalçın Kavak ile birlikte adliyeye gelen Tatlıtuğ, ifadesinin ardından adliyeden ayrıldı.

'MALİ MÜŞAVİRİMİZLE BİR TAKIM SIKINTILARIMIZ VAR'

Tatlıtuğ, çıkışta adliyenin otoparkından gazetecilere yaptığı açıklamada, "Hepinizin bildiği gibi mali müşavirimizle bir takım sıkıntılarımız var. Dolandırıldığımızla ilgili. Bununla ilgili süren davamızın ikinci bölümüyle ilgili bugün sayın savcımla beraber konuştuk, ifademizi verdik. Kendisine ödemiş olduğu faturaları gider olarak defterine işlememiş. Bunun gibi bir takım durumlar söz konusu. Tekrar mağduriyetimizi dile getirdik, tekrar şikayetçi olduğumuzu dile getirdik, evraklarımızı teslim ettik" dedi.Mağdur sıfatıyla ifade verdiğini söyleyen Tatlıtuğ, "Detaylı bir şekilde izahta bulunduk. Gelişmeleri hep birlikte göreceğiz" dedi.

Görüntü Dökümü

---------

-Kıvanç Tatlıtuğ'un otoparkta görüntüsü

-Yanında avukatı ile birlikte açıklama yapması

-Adliye personeli ile fotoğraf çektirmesi
Haber Yayın Tarihi : 04.05.2018 02:20 Kaynak: DHAKim Milyoner Olmak İster'de Taumata Tepesi Sorusu Murat Yıldırım'ı Terletti Çalışmalar Başladı! Van'a 50 Fabrika Kurulacak "Kafa Keseceğim" Diyen Suriyeli Sığınmacı Gözaltına Alındı!