"Koca Bulma Sanatı" Tv'de İlk Kez Fox'ta! - Son Dakika

"Koca Bulma Sanatı" Tv'de İlk Kez Fox'ta!

04.07.2018 09:45
"Koca Bulma Sanatı" Tv'de İlk Kez Fox'ta!

Yönetmenliğini Bora Onur'un üstlendiği, başrollerini Begüm Öner, Ahmet Kayakesen, Kimya Gökçe Aytaç, Nihan Tarhan, Kerem Poyraz ve Orçun Kaptan'ın paylaştığı "Koca Bulma Sanatı" filmi, 5 Temmuz Perşembe saat 20.00'de FOX izleyicisiyle buluşacak.

TV'de ilk kez yayınlanacak olan romantik komedi filminde; Gizem, Esin ve İnci üniversite yıllarından beri kopmayan üç yakın arkadaş. Üçü de farklı karakterlere sahip, farklı işlerde çalışıyor olsalar da tek ortak dertleri var. Hepsi de bir an önce evlenip mutlu bir yuva kurmanın peşinde…

Daha henüz AŞK'ı tatmadan, "KOCA" bulma derdine düşmüş, evlilik yolunda her şeyin mubah olduğunu düşünen bu üç arkadaş, en iyi koca adayı nerede ve nasıl bulunur konusunda o kadar uzmanlaşmışlar ki, neredeyse bu arayışı birer sanatına dönüştürmüşlerdir. "Koca Bulma Sanatı"nda30'larına dayanmış genç, alımlı, modern güzel üç kadının "Bay Doğru" peşindeki maceralarına tanık olacaksınız.

YORUMLAR
500
Onur Tuna ve Aslıhan Güner Sete Çıktılar Onur Tuna ve Aslıhan Güner Sete Çıktılar ODTÜ'lü öğrencilerden ABB önünde 'yol' protestosu ODTÜ'lü öğrencilerden ABB önünde 'yol' protestosu Niğde'de evli çift, üniversitede aynı bölümü kazandı Niğde'de evli çift, üniversitede aynı bölümü kazandı
Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel 'Koca Bulma Sanatı' Tv'de İlk Kez Fox'ta! - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement