Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı - Son Dakika

Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı

11.12.2020 15:31

Son dakika gündem haberi... Kocasinan Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere 10'ar kilo meyve dağıtımına başladı.

Kocasinan Belediyesi, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere 10'ar kilo meyve dağıtımına başladı.

Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, Ziya Gökalp Mahallesi'nde ziyaret ettiği ailelere muz, nar, portakal, mandalina, elma gibi meyvelerden oluşan poşetleri ikram etti.

Aileler ve çocuklarla sohbet eden Çolakbayrakdar, yanında getirdiği oyuncakları çocuklara vererek onları sevindirdi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren aileler de Çolakbayrakdar'a teşekkür etti.

Burada AA muhabirine konuşan Çolakbayrakdar, yeni tip koronavirüsün Türkiye'nin gündemine geldiği günden bu yana her alanda mücadeleyi sürdürdüklerini söyledi.

"Önceliğimiz halkın, toplumun sağlığı" diyen Çolakbayrakdar, şunları kaydetti:

"9 aydan bu yana maske, dezenfektan üretimi, iş yerlerinin ve çevrenin temizliği gibi çalışmaları yürütüyoruz. Bunların yanında en önemlisi sosyal yardımlarımız. 9 aydır sosyal yardımlarımızı imkanlar çerçevesinde artırdık. İaşe paketleri, temizlik paketleri dağıtıyoruz. Gıda yardımlarının yanı sıra meyve paketleri dağıtmaya başladık. İlçemizde yaşayan 2 bin aileye 10'ar kilo meyve paketleri dağıtıyoruz. Sağlığımızı korumak için sağlık otoriterleri meyvenin önemini anlatıyor. Biz de bunun bilincindeyiz. Bu süreci inşallah hep beraber aşacağız."

Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı
Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı
Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı
Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Son dakika haberleri... Kocasinan Belediyesinden Kovid-19'a karşı meyve dağıtımı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Normalleştikten sonra aktif vaka sayısı yaklaşık 5 kat artıp 484 bine ulaştı Normalleştikten sonra aktif vaka sayısı yaklaşık 5 kat artıp 484 bine ulaştı Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Ünlü spiker Tuğba Dural, NTV'den ayrıldı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Uyuşturucu taciri, gözünü kırpmadan polisi makineli silahla taradı Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi Tamir etmek için otomobilinin altına giren adam, ezilerek yaşamını yitirdi İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti İngiltere'de koronavirüse bağlı son 7 aydaki en düşük can kaybı! Sadece 7 kişi vefat etti Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı Cihangir'de bir kadını taciz edip boğazına bıçak dayayan sapık yakalandı AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası AB Konseyi Başkanı Michel'in istifası için kadın derneklerinden imza kampanyası Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük Çin'den koronavirüs aşısı itirafı: Koruyuculuk seviyeleri düşük

Son Dakika Haberleri

00:32