İki hırsız, tuvaletine gizlendikleri marketi soydu - Son Dakika

İki hırsız, tuvaletine gizlendikleri marketi soydu

26.01.2021 16:17

Konya'nın Selçuklu ilçesinde, market tuvaletine gizlenen iki şüpheli, personeli biber gazıyla etkisiz hale getirip kasadaki 25 bin lirayı alarak kaçtı.

Konya'nın Selçuklu ilçesinde, Hanaybaşı Mahallesi Alemdar Caddesi'nde, bir markete müşteri gibi giren zanlılar, personelin kullandığı tuvalete gizlendi.

MARKETİN KAPANMASIYLA HAREKETE GEÇTİLER

Marketin kapanmasıyla personelin sayım yaptığı sırada ortaya çıkan iki şüpheli, çalışanları biber gazıyla etkisiz hale getirdi ve kasadaki 25 bin lirayı alıp kaçtı.

Polis ekiplerinin, zanlıları yakalamak için başlattığı çalışmalar sürüyor.

İki hırsız, tuvaletine gizlendikleri marketi soydu

Kaynak: AA

Son Dakika 3. Sayfa İki hırsız, tuvaletine gizlendikleri marketi soydu - Son Dakika


YORUMLAR (2)

Son Dakika

Bakan Selçuk'tan önemli normalleşme çağrısı: Okullarımızı ve çocuklarımızı düşünerek kontrollü davranalım Koronavirüs salgını, aşı üreticisi şirketlerin kasasını doldurdu Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Doğum kilolarından kurtulan Meryem Uzerli, mayolu pozlarıyla nefes kesti 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar 92 yaşındaki Hanım nineyi öldürüp ziynet eşyalarını çalan 23 yaşındaki cani yakayı ele verdi Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı