Son Dakika Haberleri: Konya Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan, Konya Semalarında Gösteri

Konya Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan, Konya Semalarında Gösteri

2 ay önce

Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan, Konya semalarında gösteriHAVA Kuvvetleri Komutanlığı'nın akrobasi timleri Solo Türk ve Türk Yıldızları, Konya semalarında nefes kesen gösteri yaptı.

Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan, Konya semalarında gösteri

HAVA Kuvvetleri Komutanlığı'nın akrobasi timleri Solo Türk ve Türk Yıldızları, Konya semalarında nefes kesen gösteri yaptı.

Konya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi'nce Türk Yıldızları Parkı'nda düzenlenen gösteriyi izlemek için yüzlerce kişi alana geldi. Konya Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Garnizon ve 3'üncü Ana Jet Üs Komutanı Tuğgeneral Fidan Yüksel de gösteriyi izledi.

Solo Türk ve Türk Yıldızları'nın konuşlu olduğu 3'üncü Ana Jet Üs Komutanlığı yanındaki parkta, ilk olarak Solo Türk gösterisi yapıldı. F-16 uçağıyla yapılan gösteride zaman zaman alçak uçuş gerçekleştirildi. Pilot ise kokpitten 'Vatan canım sana feda olsun' diyerek, izleyenleri selamladı. Solo Türk'ün ardından NF-5 2000 uçaklarıyla Türk Yıldızları gösteri yaptı. Akrobasi timinin gösterisi nefes kesti. Gösteriyi izleyenler, cep telefonlarının kamerasıyla görüntü çekti.
Konya Solo Türk ve Türk Yıldızları'ndan, Konya Semalarında Gösteri
Haber Yayın Tarihi : 05.05.2019 06:24 Kaynak: DHAMahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül ortaya çıktı Hobi olarak başladığı Japon eriğinden 120 ton ürün elde etti Metropoll'den 23 Haziran İstanbul seçimi için son anket sonucu: Fark açılıyor