Kopan Parmağı Yerine Dikildi - Son Dakika

Kopan Parmağı Yerine Dikildi

27.10.2018 15:10
Kopan Parmağı Yerine Dikildi, System.String[]

Siirt'in Eruh ilçesinde odun kestiği sırada parmağı kopan Agit Turhan, Siirt Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen ameliyatla parmağına kavuştu.

Siirt'in Eruh ilçesinde odun kestiği sırada parmağı kopan Agit Turhan, Siirt Devlet Hastanesi'nde gerçekleştirilen ameliyatla parmağına kavuştu.

Eruh ilçesinde yaşayan 23 yaşındaki Turhan, 2 hafta önce odun kestiği sırada keserle parmağını kesti.

112 Acil Sağlık ekipleri, Turhan ve kopan parmağını içi buz dolu bir kutuda Siirt Devlet Hastanesi'ne ulaştırdı.

Parmağının yeniden yerine dikilmesinden umudu olmayan, Turhan'a, Op. Dr. Burak Sercan Erçin parmağın yeniden yerine yerleştirilmesinin mümkün olduğu söyledi.

Op. Dr. Erçin ve Op. Dr. Kamil Yıldırım 3 saat süren başarılı bir operasyonla Turhan'ın parmağı yerine dikti.

Turhan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Buraya gelirken parmağımdan vazgeçmiştim, pansumana geldim ama hocalarım sayesinde yeniden parmağıma kavuştum. Şimdi iyiyim çok şükür, her geçen gün daha iyi oluyor. Doktorlardan Allah razı olsun, böyle bir şey beklemiyordum doğrusu." diye konuştu.

Op. Dr. Erçin de, "Parmağını tekrardan kurtardık. Kopan bir parmak eskisi gibi olmayabilir ama eskisine en yakın şekle gelmesi için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Kopan Parmağı Yerine Dikildi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Chelsea Frank Lampard'ın görevine son verdi! İlk aday Thomas Tuchel Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı Sapık komşusunun tacizlerine dayanamayan iki çocuk annesi kadın kendisini astı Fenerbahçe, İrfan Can için Başakşehir'le görüşmek adına mektup yolladı Fransız gazetesinde dikkat çeken manşet: Erdoğan Paris'e 3 saat uzaklıkta Osmanlı İmparatorluğu kuruyor Güney Koreli ünlü rapçi Heon-cheol evinde ölü bulundu Sosyal deney sırasında söyledikleri yüreklere dokundu! Herkes bu çocuğu arıyor Kendini tanrı zanneden adam, babasının kesik başıyla sokaklarda dolaştı