Koronavirüse yakalandığını öğrenince intihar etti - Son Dakika

Koronavirüse yakalandığını öğrenince intihar etti

06.04.2020 12:04
Koronavirüse yakalandığını öğrenince intihar etti, System.String[]

Ligue 1 ekiplerinden Reims’in 20 yılı aşkın süredir takım doktoru olan Bernard Gonzalez, koronavirüse yakalandığını öğrendikten sonra intihar etti.

Ligue 1 ekiplerinden Reims’in 20 yılı aşkın süredir takım doktoru olan Bernard Gonzalez, koronavirüse yakalandığını öğrendikten sonra intihar etti. Ailesiyle birlikte ev karantinasına alan tecrübeli doktorun, intihar etmeden önce gerekçelerini açıklayan bir kayıt bıraktığı belirtildi.

Reims, kulüp sitesinden Gonzalez için başsağlığı mesajı yayımlarken kulüp başkanı Jean-Pierre Caillot, “O çok profesyonel ve değerli bir insandı. Hâlen daha olayın şokunu yaşıyoruz. Şu an hiçbir şey düşünemiyoruz. Çok ama çok üzgünüm. Ailesiyle görüştüm ve onlar… Birkaç hafta öce Bernard’la bir şeyler konuşmak için görüşmüştük. Sağlıklıydı ve iyiydi ama şimdi…” dedi.

51 yaşındaki Gonzalez’in ölümünün ardından Reims şehrinin başkanı Arnaud Robinet de taziyelerini sundu.

Koronavirüse yakalandığını öğrenince intihar etti

Kaynak: EuroSport.com

Son Dakika Spor Koronavirüse yakalandığını öğrenince intihar etti - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Erdoğan'la görüşen Saadet Partili Asiltürk'ün ittifak açıklamalarına Karamollaoğlu'ndan yanıt: İnşallah çatlaklar olmaz Meteoroloji uyardı: 36 ilde kar yağışı bekleniyor ABD Merkez Bankası faiz kararını sabit bıraktı Son Dakika: Bakan Koca'dan Bilim Kurulu sonrası kısıtlama mesajı: Kontrolsüz gevşeme dalgalanmalara yol açabilir Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Elon Musk ile görüştü Yeni arabası ile 2 geyiğe çarpan adam, aynı gün milyoner olduğunu öğrendi Pelin Akil'den üçüncü çocuk için eşine bomba gönderme İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi