Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği - Son Dakika

Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği

23.04.2020 13:43

Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliğiHATAY'ın Kumlu ilçe Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde ziyaret edilen çocuklar, müzik eşliğinde eğlendi ve çeşitli hediyeler verildi.

Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği

HATAY'ın Kumlu ilçe Halk Eğitim Merkezi (HEM) Müdürlüğü tarafından hazırlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliğinde ziyaret edilen çocuklar, müzik eşliğinde eğlendi ve çeşitli hediyeler verildi.

Koronavirüs salgını nedeniyle kısıtlı kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Kumlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü çocukları unutmadı. Çocuklar için at arabası bayrak, balon ve '23 Nisan Kutlu Olsun', 'Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir' yazılı afişlerle süsledi. Etkinlik kapsamında, Kaymakam Ercan Kayabaşı, Belediye Başkanı Mehmet Deli, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali İbiş, Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hasan Duman Yurtseven çocukları evlerinde ziyaret etti. Ziyarette çocuklar Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü öğretmenlerince hazırlanan müzik eşliğinde eğlendi. Ayrıca gitar çalan öğretmen ve öğrenciler çeşitli şarkılar söyleyip eşlik etti. Daha sonra da çocuklara günün anısına çeşitli hediyeler verildi.

Ziyaret sırasında konuşan Kaymakam Ercan Kayabaşı, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle düzenlenen etkinliklerden dolayı HEM Müdürü Hasan Duman Yurtseven'e teşekkür etti. Kaymakam Kayabaşı, çocukların bu etkinlikle çok mutlu olduklarını, yüzlerinde gülücüklerin, kalplerinde sevgi ve umut çiçeklerinin hiç solmamasını temenni etiğini belirterek, 'Bunun için büyük gayret sarf ettiğimiz bütün çocuklarımızın ve Türk ulusunun bayramı kutlu olsun. Ayrıca Kumlu Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü'nün yapmış olduğu bu anlamlı çalışmadan dolayı tüm emeği geçenler adına Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Hasan Duman Yurtseven'e teşekkür ediyorum' dedi.

Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği
Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği
Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği
Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Kumlu HEM'den 23 Nisan etkinliği - Son Dakika


Son Dakika

Fransa Dışişleri: Dağlık Karabağ'ın bağımsızlığını tanımıyoruz İnternette hızla yayılan esrarengiz palyaço fotoğrafı, Instagram hesaplarının kapanmasına neden oluyor Prof. Dr. Mehmet Ceyhan, koronavirüs hastalarını uyardı: Önerilen ilaçlar mutlaka kullanılmalı Ünlü oyuncu Mirtha Legrand: Maradona ve Wanda Nara otelde sabaha kadar cinsel ilişkiye girdiler Hayat kurtaracak buluş! Koronavirüs hastalarının ölümüne yol açan sitokin fırtınasının gizemi çözüldü Eski takım arkadaşı, Maradona'nın Türkiye macerasını anlattı: İnanılmazdı Model Brittany Rhea Phillips, üzerinden geçen aracın altında can verdi! Ezen kişi çocuğunun babası çıktı Antalya'da sokakta yunus polisi üniforması ve teçhizatı yakan şüpheli aranıyor