Son Dakika Haberleri: Küreversiteli Öğrencileri "Turizm ve Kültürel Miras" Konusunda Bilgilendirildi

Küreversiteli Öğrencileri "Turizm ve Kültürel Miras" Konusunda Bilgilendirildi

5 yıl önce

Kastamonu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcı Yard.Doç.Dr.Muharrem Avcı Küreversiteli Öğrencileri Küre'de bir araya geldi.

Küreversiteli Öğrencileri
 Kastamonu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcı Yard. Doç. Dr. Muharrem Avcı Küreversiteli Öğrencileri Küre'de bir araya geldi.

Kastamonu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Yard. Doç Dr. Muharrem Avcı, Küreversiteli öğrencilere "Kastamonu'da Sürdürülebilir Turizm ve Kültürel Miras" ile "Kastamonu'nun Türkiye İnanç Turizmi ile Hoşgörünün Kültürümüzdeki Yeri" konusunda öğrencileri bilgilendirdi. Kastamonu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Yard. Doç Dr. Muharrem Avcı, Küreversiteli öğrencilerin sorularını yanıtladı. Küreversiteli öğrencilerin çalışmalarından haberdar olduğunu ifade eden, Muharrem Avcı, gençlerin bu tür projelerde yer almasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Küreversiteli öğrencilerin etkinliklerinde de mümkün olduğunca yer alacağını vurguladı.

Küreversiteli öğrenciler, Kastamonu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Meslek Yüksek Okulu Müdür Yardımcısı Yard. Doç Dr. Muharrem Avcı'ya kendilerine vakit ayırdığı için teşekkür ettiklerini ifade ettiler. - KASTAMONUAdnan Oktar'ın Kediciği Ceylan Özgül'den Yeni Bombalar: İçeride Her Türlü İşkence Yapılıyor Annesi Hastanede İlaç Verilerek Öldürülen Ünlü İsim Cenk Eren Çıktı

Hıncal Uluç'tan Mehmed Bir Cihan Fatihi Dizisine Ağır Eleştiri: Bu Ne Reziiliktir