Kuşadası Körfezi'nde 8 Saat İçerisinde 13 Deprem Meydana Geldi - Son Dakika

Kuşadası Körfezi'nde 8 Saat İçerisinde 13 Deprem Meydana Geldi

14.01.2019 21:00

Kuşadası Körfezi'nde 8 saat içerisinde en büyüğü 3,6 şiddetinde 13 ayrı deprem meydana geldi. Yerleşim yerlerinde çok fazla hissedilmeyen depremler sonrası herhangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.

Aydın'da bulunan Kuşadası Körfezi'nde geçen 8 saat içerisinde en büyüğü 3.6 şiddetinde 13 ayrı deprem meydana geldi.

8 SAAT İÇERİSİNDE 13 DEPREM MEYDANA GELDİ

Kuşadası Körfezi'nde bugün sabah sat 11.43'te meydana gelen 2.1 büyüklüğündeki hafif şiddetli depremin ardından 19.52'ye kadar 13 ayrı sarsıntı kaydedildi. Meydana gelen depremlerin en şiddetlisi saat 19.24'te meydana gelen 3.6 büyüklüğündeki orta şiddetli sarsıntı olarak kaydedildi.

CAN VE MAL KAYBI YAŞANMADI

Yerleşim alanlarında çok hissedilmeyen depremler nedeniyle her hangi bir can ve mal kaybı yaşanmadı.

Kuşadası Körfezi'nde 8 Saat İçerisinde 13 Deprem Meydana Geldi

- Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Kuşadası Körfezi'nde 8 Saat İçerisinde 13 Deprem Meydana Geldi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler İmamoğlu'nun 2020 diye paylaştığı fotoğraf 2014 yılına ait çıktı Koronavirüs sonrası nüfusu iki kat artan Muğla'da arazi fiyatları dörde katlandı