Last Vegas Filmi - Son Dakika

Last Vegas Filmi

08.12.2013 06:30
Last Vegas Filmi, System.String[]

Last Vegas filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Last Vegas filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Billy, Paddy, Archie ve Sam çocukluklarından beri çok iyi dost olan üç adamdır., ekibin yeminli bekarı Billy 30 yılı aşkındır sevgilisi olan kadına evlenme teklif ettiğinde, bu çılgın dörtlü bekarlığa veda için Las Vegas’ın yolunu tutar. Yaşları umurlarında bile değildir, onlar yaşamlarının altın çağlarındadır. Fakat “günahlar şehrine” adım attıklarında, pek çok şeyin değiştiğini göreceklerdir. Ve dostlukları hayal bile edemeyecekleri testlerden geçecektir. Adam Brooks ve Dan Fogelman’ın ortak senaryosu ile hayata geçen çılgın komedi inin yönetmenliğini Jon Turteltaub üstlenirken, başroldeki dörtlüyü ise Michael Douglas, Robert De Niro, Morgan Freeman ve Kevin Kline canlandırıyor.

Yönetmen: Jon Turteltaub

Senaryo: Dan Fogelman, Adam Brooks

Oyuncular: Kevin Kline, Mary Steenburgen, Michael Douglas, Morgan Freeman, Robert De Niro

Filmin Türü: Komedi 0,

Orijinal Adı: Last Vegas

Yapımcı Firma: CBS Films, Gidden Media

Yapım Yılı: 2013

Yapım Ülkesi: ABD

Orijinal Dili: İngilizce

Filmin Süresi: 105 dk.

Dağıtıcı Firma: Pinema

Vizyon Tarihi: 01.11.2013

Last Vegas Filmi


YORUMLAR

Son Dakika

İzmir'de kan donduran gece! Eski eşini öldürdü, annesi ile komşusunu yaralayıp intihar etti Son Dakika: Vergi ve SGK prim borçlarının yapılandırılmasına ilişkin teklif TBMM'de kabul edildi İhbara giden polis ekiplerine silahlı saldırı! Olay yerine çok sayıda özel harekat sevk edildi Selçuk Bayraktar müjdeyi verdi: AKINCI TİHA'nın 3. prototipi yolda Berat Albayrak'ın babası Sadık Albayrak'tan ailesine yönelik iddialara yanıt: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yanındayız Juventus, Ronaldo'yu Neymar için takasda kullanmayı planlıyor Kılıçdaroğlu'ndan yeni Maliye Bakanı Elvan'a çağrı: Asgari ücret vergi dışında tutulmalı Her şeyini bırakıp Azerbaycan'a giden Doğuş'un eşinin zafer sevinci: Doğduğum topraklara gideceğim