Son Dakika Haberleri: Lastik Botu Kullanan Kaptan Denize Düştü, Facianın Eşiğinden Dönüldü

Lastik Botu Kullanan Kaptan Denize Düştü, Facianın Eşiğinden Dönüldü

3 ay önce

Muğla'da lastik botu kullanan kaptan denize düştü. Hızla ilerlemeye devam eden bot önce bir yata, ardından da bir otelin iskelesine çarptı. Olayda şans eseri can kaybı yaşanmadı.

Muğla'nın  Marmaris ilçesinde yabancı bayraklı bir yata ait hareket halindeki lastik botu kullanan kaptan denize düştü. Kontrolsüz şekilde denizde dönmeye başlayan bot önce yakınındaki yata, daha sonra sahildeki bir otelin iskelesine çarptı. O sırada denizde yüzen bir kişi ise bota çarpmaktan son anda kurtuldu. Dehşet anlarını kıyıda bulunan bir tatilci an ve an cep telefonu kamerasına kaydetti.

KENDİ ETRAFINDA DÖNEREK MOTORYATA ÇARPTI

Olay, ilçeye 46 kliometre mesafedeki ünlülerin uğrak mekanı  Selimiye'de meydana geldi. Yabancı bayraklı bir yata ait 4 metre uzunluğundaki lastik bir botun denizde seyrettiği sırada kaptanı suya düştü. Bu sırada kontrolsüz şekilde kıyıya hızla ilerleyen bot kendi etrafında dönerek önce yakınında bulunan motoryata çarptı. Gazı takıla kalan bot hızını alamayarak bu sefer denizde yüzmekte olan bir kişinin üzerine doğru ilerlemeye başladı. Üzerine botun hızla geldiğini gören adam bota çarpmaktan son anda kurtuldu. Hareket halinde bir otelin sahiline ilerleyen lastik bot önce bağlı bulunan bir yata daha sonra ise iskeleye çarparak durabildi.


FACİANIN EŞİĞİNDEN DÖNÜLDÜ

Dehşet dakikalarının yaşandığı kazada can kaybı yaşanmazken facianın eşiğinden dönüldü. Felakete anlarını ise sahilde güneşlenen bir tatilci cep telefonu kamerasına saniye saniye kaydetti.


Bir Hafta Aralıksız Devam Eden Ereksiyon, Acı Gerçeği Ortaya Çıkardı! Penisinin Yarısı Kesildi Bekir Bozdağ'dan Korkutan Açıklama: 2019'a Kadar Pek Çok Kirli Operasyona Şahit Olacağız
Cinsel İlişki Sırasında Erkek Arkadaşının Penisini Kıran Model, O Anları Anlattı