Libya'da Mahkumlardan Firar Girişimi - Son Dakika

Libya'da Mahkumlardan Firar Girişimi

02.01.2012 08:06
Libya'da Mahkumlardan Firar Girişimi, System.String[]

Libya'da cezaevinden kaçmaya teşebbüs eden tutuklularla yaşanan kargaşa sırasında 2 güvenlik görevlisi yaralandı.

Libya'da cezaevinden kaçmaya teşebbüs eden tutuklularla yaşanan kargaşa sırasında 2 güvenlik görevlisinin yaralandığı bildirildi.

Başkent Trablus'ta, Muammer Kaddafi döneminde asker olarak görev yapan ve ülkede bir süre önce yaşanan iç savaş sırasında tutuklananların kaldığı cezaevinden bir grubun, akşam saatlerinde kaçma girişiminde bulunduğu iddia edildi.

Yaşanan kargaşa sırasında bölgede kısa süre elektriklerin kesildiği ve 2 güvenlik görevlisinin silahla yaralandığı belirtildi. Firar etmeye çalışan grubun ise güvenlik güçleri tarafından yakalandığı öğrenildi.

Olayın ardından cezaevi çevresinde güvenlik önlemlerinin artırıldığı gözlenirken, yaralılar, ambulanslarla hastanelere sevk edildi.

Bu arada kentin farklı bölgelerinden zaman zaman silah sesleri duyuldu. - TRABLUS

Libya'da Mahkumlardan Firar Girişimi

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Libya'da Mahkumlardan Firar Girişimi - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Mesut Özil imza töreninde duyurdu: Fenerbahçe'de en çok Pelkas'ı beğeniyorum Polis - öğretmen çiftten haber alamayan arkadaşları eve girince acı manzarayla karşılaştı İş adamına şirketinin önünde kanlı pusu! Kurşun yağmuruna tuttular Sokağa çıkma yasağında şehir merkezinde çıplak bir şekilde yürüyen adam, görenleri dumura uğrattı Koronavirüsü atlattı, Guillain Barre Sendromu'na yakalandı! Doktoru konuştu: Nadir görülen bir durum Ebru Gündeş hakkında kritik karar! Yalı davasından tamamen aklandı İşsizlikten isyan eden ünlü model "Aklımı kaybediyorum" diyerek pencere önünde üstsüz poz verdi Üst geçidi kullanmayan yayaya minibüsün çarptığı anlar kamerada