Son Dakika Haberleri: Malezyalı Telekom Devi Maxis'in CEO'luğuna, Gökhan Öğüt Getirildi

Malezyalı Telekom Devi Maxis'in CEO'luğuna, Gökhan Öğüt Getirildi

2 ay önce

Malezyalı telekomünikasyon şirketi Maxis'in Operasyondan Sorumlu Yöneticisi olan Gökhan Öğüt, 1 Mayıs'tan itibaren şirketin CEO'luğuna getirildi.

Malezyalı Telekom Devi Maxis'in CEO'luğuna, Gökhan Öğüt Getirildi, System.String[]

Vodafone Türkiye eski Üst Yöneticisi (CEO) Gökhan Öğüt, Malezya'nın en kapsamlı telekomünikasyon şirketi Maxis'in yeni CEO'su oldu. Malezya basınındaki haberlere göre geçen yıl Maxis'in Operasyondan Sorumlu Yöneticisi (COO) olarak atanan Öğüt'ün, terfi ettirilerek 1 Mayıs'tan itibaren şirketin CEO'su olarak görevine devam etmesine karar verildi.

"DOĞRU KİŞİ OLDUĞUNA İNANIYORUZ"

Maxis Yönetim Kurulu Başkanı Raja Arshad konuya dair yaptığı açıklamada Öğüt'ün yeni CEO olmasından dolayı mutluluğunu dile getirirken, "Geniş tecrübesi ve inovasyona olan ilgisiyle yeni stratejimizi yürütmek için doğru kişi olduğuna inanıyoruz." dedi.

Gökhan Öğüt

GÖKHAN ÖĞÜT KİMDİR?

1970'de İzmir'de doğan Gökhan Öğüt, Boğaziçi Üniversitesi'nde Endüstri Mühendisliği okuduktan sonra Chicago Illinois Üniversitesinde İşletme alanında yüksek lisans yaptı. Telekomünikasyon ve iletişim hizmetleri alanında kariyer yapan Öğüt, 2013'ten 2016'ya kadar Vodafone Türkiye'nin CEO'luğunu üstlendi.

2018 Haziran'da Maxis'in COO'luğuna getirilen Öğüt'ün, Malezya'nın en büyük telekomünikasyon şirketi Maxis'i daha ileriye taşıması bekleniyor.
"Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı! Komşuları Tarafından Şikayet Edilen Zanlı, Evine Gelen Polis Memurunu Bıçakladı Oyuncu Melisa Aslı Pamuk'un Adnan Oktar'ın Programına Konuk Olduğu Video Sosyal Medyayı Salladı