Son Dakika Haberleri: Manisa Büyükşehir'in Altın Adamı Yine Fırtına Gibi Esti

Manisa Büyükşehir'in Altın Adamı Yine Fırtına Gibi Esti

8 ay önce

Manisa Büyükşehir Belediyespor'un şampiyon atleti Ahmet Bayram, Balıkesir ve Bursa'da katıldığı yarışmalarda birinciliği rakiplerine kaptırmadı.

Manisa Büyükşehir'in Altın Adamı Yine Fırtına Gibi Esti, System.String[]

Atletizm branşında Manisa'mızın ve kulübümüzün gururu olan Ahmet Bayram, Balıkesir'de, ' 10. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusunda', Bursa'da ise, ' Su Uçtu Tümbüldek Yol Koşusunda' rakiplerini geride bırakarak 1. oldu.

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, kulüp başkanı Mevlüt Aktan ve yönetim kurulunun büyük desteği verdiği sporcular başarıdan başarıya koşmaya devam ediyorlar. Çeşitli spor branşlarında mücadele veren Manisa Büyükşehir Belediyespor'un sporcuları hem Avrupa'da hem de Türkiye'de önemli başarılara imza atarken, son olarak kulübümüzün şampiyon atleti Ahmet Bayram, katıldığı son iki yarışmada fırtına gibi eserek Manisa'ya önemli başarılarla döndü. 9 Eylül tarihinde Balıkesir'de düzenlenen 10. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusunda, 15 kilometre koşan Ahmet Bayram, 350 sporcu arasında genel klasmanda 15'inci, 46 sporcu arasında ise kendi yaş grubunda 1'inci oldu.

Balıkesir'den Sonra Bursa'dan Birincilikle Dönerek Madalyaları İkiledi

Mexico City 1968 Olimpiyatları'nda maraton dördüncüsü olarak Türk atletizm tarihine geçen unutulmaz atlet İsmail Akçay adına Balıkesir'de düzenlenen 10. Uluslararası İsmail Akçay Yol Koşusunda, kendi yaş grubunda 1'inci olan Ahmet Bayram, 16 Eylül'de Bursa'da düzenlenen Su Uçtu Tümbüldek Yol Koşusunda, 250 sporcu arasında genel klasmanda 7'inci, 50 sporcu arasında ise kendi yaş grubunda 1'inci oldu. Katıldığı son iki yarışmadan Manisa'ya başarıyla dönen Ahmet Bayram yaptığı açıklamada, " Kulübümün bana sağladığı imkanlarla, yarışmalara en iyi şekilde hazırlanıyorum. Bende başarılı olabilmek için çok çalışıyorum. Balıkesir ve Bursa'da düzenlenen yarışmalarda Manisa'mızın ve kulübümüzün adını başarıyla duyurduğum için çok mutluyum. İnşallah bundan sonrada külümüzün ve Manisa'mızın adını başarıyla duyurmaya devam edeceğim. Bana büyük destek veren başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün olmak üzere, kulüp başkanımız Mevlüt Aktan ve yönetim kurulumuza teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Haber Yayın Tarihi : 20.09.2018 03:03 Kaynak: BültenlerEkrem İmamoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na Saldırıya İlk Yorum: Talimat Aldılar Bahçeli'den, Kılıçdaroğlu'na Yapılan Saldırıya İlk Yorum: Memnuniyet Duymak Mümkün Değil Kemal Kılıçdaroğlu'na Yumruk Atan Saldırganın Kimliği Ortaya Çıktı!