Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak - Son Dakika

Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak

24.11.2017 15:24
Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak, System.String[]

ANTALYA'da son dönem icra, hırsızlık, elektrik ve sularının kesildiği haberleriyle gündeme gelen Mardan Palace Hotel, 2018 sezonunu Hint düğünüyle açmaya hazırlanıyor.

ANTALYA'da son dönem icra, hırsızlık, elektrik ve sularının kesildiği haberleriyle gündeme gelen Mardan Palace Hotel, 2018 sezonunu Hint düğünüyle açmaya hazırlanıyor. Mardan Palace Hotel Genel Müdürü Selçuk Şentepe, "500 odalık bir Hint düğünü görüşmemiz oldu. Sezona onunla başlayacağız" dedi.

Antalya'nın Aksu ilçesi Kundu oteller bölgesinde 2009 yılında 1.4 milyar dolar harcanarak inşa edilen ve Sharon Stone, Richard Gere, Paris Hilton, Mariah Carey ve Monica Bellucci gibi yıldızların katılımıyla açılışı yapılan Mardan Palace Hotel, Hint düğünü için tadilat yapmaya hazırlanıyor. Önümüzdeki ay başlanması planlanan tadilatın 2.5 ayda tamamlanması planlanıyor.

Mardan Palace Hotel Genel Müdürü Selçuk Şentepe, tadilat için planlama yaptıklarını, henüz belirlenen bir bütçe olmadığını, bazı basın yayın organlarında bahsi geçen 10 milyon dolarlık tadilatın söz konusu olmadığını belirtti. Tadilat bütçesiyle ilgili rakam vermek istemediğini, afaki konuşmanın yanlış anlaşılmalara neden olacağını vurgulayan Şentepe, "Tadilat planı yapıyoruz. Henüz plan aşamasında. Önümüzdeki 1 ay içerisinde başlanacak. Her zamanki olan şeyler, havuzların, odaların, ahşapların tadilatı yapılacak. 2.5 ay içerisinde tamamlanacak. Şu an için tadilata bir bütçe yarmış değiliz. Sadece bize ne kadara mal olur onu hesaplıyoruz. Ekonomik olarak en uygun şekilde bu tadilatı gerçekleştireceğiz. Öyle ifade edildiği gibi 10 milyon dolarlık bir bütçe yok" dedi.

500 ODALIK HİNT DÜĞÜNÜ İÇİN GÖRÜŞÜLÜYOR

Hint düğünüyle sezona güzel bir giriş yapacaklarını belirten Şentepe, düğün için 500 odalık görüşme yaptıklarını ve imza aşamasına geldiklerini söyledi. 200 civarı personelle çalışmalarına devam ettiklerini aktaran Genel Müdür Şentepe, "Aşağı yukarı 500 odalık bir anlaşma için görüşüyoruz. Şubat ve nisan arasında bir tarihte gerçekleşecek. Büyük bir düğün. 200 civarı personelimizle birlikte faaliyetimizi sürdürüyoruz" dedi.

'Mardan Palace Hotel icraya verildi' söyleminin doğruları yansıtmadığını da aktaran Selçuk Şentepe, icraya çıkarılan ve bahsi geçen yerin Mardan Stadı ve personel lojmanları olduğunu söyledi.

- Antalya

Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak
Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Mardan Palace Hotel, Sezonu Hint Düğünüyle Açacak - Son Dakika


Son Dakika

Demiryolları "Çin'e giden ilk ihracat treni yolundan döndü" iddialarına yanıt verdi: Gümrükleme için Halkalı'ya geldi Her hareketiyle gündeme bomba gibi düşen Şevval Şahin, bikinili pozlarıyla yine çok konuşulacak Doğu Perinçek'in ABD analizindeki sözleri sosyal medyaya damga vurdu: Biraz kapatsana kamerayı Şarkıcı Sevda Demirel, bornozlu paylaşımıyla hayranlarının ağzını açık bıraktı Sağlık Bakanı Koca yüksek risk altındaki 5 ilimizi uyardı: Hatay'da vaka artışı yüzde 125 Yunan televizyonuna konuşan Avrupa Komisyonu yetkilisinden Türkiye'ye küstah tehdit: Yaptırımlar orta ve uzun vadeli de olacak Dayakçı hala, 7 yaşındaki kız çocuğunun hayatını kararttı! Kangren yüzünden kolunu kaybetti Erdoğan'ın da katıldığı ilk milli helikopter motorunun teslim töreninde kriz: Hakkımızı helal etmiyoruz