Mardin Valisi Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerinde incelemelerde bulundu - Son Dakika

Mardin Valisi Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerinde incelemelerde bulundu

08.01.2021 11:51
Mardin Valisi Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerinde incelemelerde bulundu, System.String[]

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Mahmut Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İlçelerin sorun ve taleplerini dinlemek, kamu yatırımlarını ve ihtiyaçları yerinde tespit etmek amacıyla ilçe ziyaretlerini sürdüren Vali Demirtaş, Yeşilli ilçesini ziyaret etti.

Yeşilli Belediyesine geçerek Kaymakam Emre Öztürk ve Belediye Başkanı Hayrettin Demir tarafından karşılanan Vali Demirtaş, Belediye Başkanı Hayrettin Demir'den ilçede yapılan çalışmalar, ilçenin genel durumu ve planlanan projeler hakkında bilgi aldı.

Dargeçit ilçesini de ziyaret eden Demirtaş, ilçe ziyaretinde Kaymakam Doğan Kemelek, Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Aktaş, İlçe Emniyet Amiri Yücel Ökmen tarafından karşılandı.

Vali Demirtaş, Dargeçit Belediyesi Gençlik Merkezi'ni ziyaret ederek, yapılan çalışmalar hakkında Belediye Başkanı Aksoy'dan bilgi alarak incelemelerde bulundu.

Dargeçit Belediyesini ziyaret eden Demirtaş, Aksoy'dan belediyenin yaptığı hizmetler, çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı.

Yapılması planlanan kapalı pazar yeri ve sanayi sitesi için öngörülen alanları yerinde inceleyen Vali Demirtaş, çarşı esnafını ziyaret ederek, hayırlı kazançlar diledi.

Vali Demirtaş'a ilçe ziyaretlerinde Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Murat Süzen ve İl Emniyet Müdür Vekili Muhittin İlker Emir eşlik etti.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Mardin Valisi Demirtaş, Yeşilli ve Dargeçit ilçelerinde incelemelerde bulundu - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu 16:02 Kadir Ezildi'nin programında ortalık birbirine girdi! Yarışmacı, aldığı puanı beğenmeyince rakibini kovdu Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı 16:00 Galatasaray'da transferlerin maliyeti kasadan para çıkmadan karşılandı Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti 15:42 Elmalı davasında 6. duruşma! Çocuklarından ayrı kalan baba isyan etti
Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı 15:31 Beşiktaş taraftarını çok sevdi! 'Come to Beşiktaş Haaland' sloganına kayıtsız kalamadı Lazio'nun dünyaca ünlü hocası Sarri, kendisine selam vermeye gelen Fatih Terim'in önünde eğildi 15:11 Lazio'nun dünyaca ünlü hocası Sarri, kendisine selam vermeye gelen Fatih Terim'in önünde eğildi Aralarında Oktay Kaynarca'nın da bulunduğu 5 kişi hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı 14:49 Aralarında Oktay Kaynarca'nın da bulunduğu 5 kişi hakkında zorla getirme kararı çıkarıldı
Kiralık evlere gelen fahiş fiyat artışı vatandaşı canından bezdirdi! 20 metrekarelik 1+0 daire için 2 bin 500 lira istiyorlar 14:35 Kiralık evlere gelen fahiş fiyat artışı vatandaşı canından bezdirdi! 20 metrekarelik 1+0 daire için 2 bin 500 lira istiyorlar Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, Seda Han ile dünya evine girdi 14:20 Orhan Gencebay'ın oğlu Gökhan Gencebay, Seda Han ile dünya evine girdi
Advertisement