Son Dakika Haberleri: Mart Ayında Deniz Keyfi Yaptılar

Mart Ayında Deniz Keyfi Yaptılar

6 gün önce

Mart ayında deniz keyfi yaptılarMUĞLA - Hava sıcaklığının 18 dereceyi gösterdiği Marmaris'te vatandaşlar soluğu sokakta aldı.

Mart ayında deniz keyfi yaptılar

MUĞLA - Hava sıcaklığının 18 dereceyi gösterdiği Marmaris'te vatandaşlar soluğu sokakta aldı. Bazı vatandaşlar ise Mart ortasında denize girip, deniz keyfi yaptı.
Muğla'nın Marmaris ilçesinde vatandaşlar yazdan kalma güneşli günün tadını çıkardı. Ülkenin birçok bölgesinde soğuk hava hakim olurken, Marmaris güneşli bir güne merhaba dedi. Güneşli havayı fırsat bilen ilçe yaşayanlarından bazıları Mart ayında denize girdi. Mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklarında, ilçede bazı vatandaşlar parkta çocuklarıyla eğlenirken, bazı vatandaşlar da kafelerde oturmayı tercih etti. Termometrelerin 18 dereceyi gösterdiği kentte balık tutan vatandaşlar da vardı. Bazı vatandaşlar ise bisiklete binip şehir turu yaptı.Bingöllü Çoban, 8 Yıl Sonra Yine "Yas Yas Yas Gley" Dedi, Bu Sefer Koyunlar Geldi Ambulans Şoförüne Neden Yol Vermedin Dayağı Kamerada Devlete Her Yıl 822 Milyon Avro Arazi Kullanım Kirası Ödeyecek" "Benden Olamaz" Deyip DNA Testi Yaptırdı, Çocuğun Babası Bakın Kim Çıktı!