Medya ve Sağlık" Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun - Son Dakika

Medya ve Sağlık" Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun

10.06.2015 20:06

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun'un konuşması İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) düzenlenen "Medya ve Sağlık" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı.

GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Dursun'un konuşması İç Hastalıkları ve Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu'nda (RTÜK) düzenlenen "Medya ve Sağlık" konulu konferansa konuşmacı olarak katıldı. Konferansa katılan RTÜK Başkanı Davut Dursun açılış konuşması yaptı.

Medya ve Sağlık Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun
Medya ve Sağlık Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun
Medya ve Sağlık Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun
Medya ve Sağlık Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Medya ve Sağlık' Konferansı - RTÜK Başkanı Dursun - Son Dakika


Son Dakika

ABD'nin yeni başkanı Joe Biden Beyaz Saray'da! Koltuğa oturur oturmaz Trump'ın izlerini silmeye başladı Süleyman Soylu'dan adalet isyanı: Anneme küfür eden alçak serbest, Bakan olsam ne yazar! Vatandaşın çektiği 'ayçiçek yağı' videosu, sosyal medyanın gündeminde oturdu Mustafa Cengiz'in başlattığı kampanya soruldu, Terim'in yüzü şekilden şekile girdi Trump görevinin son gününde BAE'ye F-35 savaş uçağı satışına onay verdi, Biden anlaşmayı gözden geçirecek Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Otopark çıkışında ödeme yapmak isteyen genç kadının kafası ödeme cihazı ve aracının kapısına sıkıştı Sevgilisinin acı haberini alınca hastane ortasında kalbine sıktı! Olayın detayları kafa karıştırdı