Menajer Mino Raiola, Beşiktaş'ın Mario Balotelli'ye olan ilgisini doğruladı - Son Dakika

Menajer Mino Raiola, Beşiktaş'ın Mario Balotelli'ye olan ilgisini doğruladı

Mario Balotelli'yi gündemine alan Beşiktaş'a oyuncunun menajeri Mino Raiola'dan taraftarı sevindiren haber geldi. Raiola, İtalyan basınına yaptığı açıklamada siyah beyazlıların transfer için kendisiyle temasa geçtiğini belirtti. Taraflar arasında görüşmeler başladı.

Beşiktaş, transferleri çalışmalarına hız verirken dünya yıldızı Mario Balotelli'yi de gündemine aldı. Oyuncunun menajeri Mino Raiola'dan gelen haber ise taraftarları heyecanlandırdı. Raiola, İtalyan La Gazzetta dello Sport'a yaptığı açıklamada siyah beyazlıların Balotelli için kendisiyle temasa geçtiğini öne sürdü. Taraflar arasında görüşmelerin sürdüğü ifade edildi.

SOSYAL MEDYADAKİ HAREKETİYLE GÜNDEME GELDİ

Mario Balotelli, taraftarların sosyal medyadaki "Come to Beşiktaş" çağrısına yanıt verdip yoruma kalp emojisi koymuştu.

19 MAÇA ÇIKTI

Mario Balotelli, Brescia'da bu sezon 19 maçta 5 gol attı. Deneyimli futbolcu, kariyerinde Lumezzane, Inter, Manchester City, Milan, Liverpool, Milan, Nice ve Marsilya'da da oynadı.

Menajer Mino Raiola, Beşiktaş'ın Mario Balotelli'ye olan ilgisini doğruladı

Haber Yayın Tarihi: 12.08.2020 15:05

Son Dakika Spor Menajer Mino Raiola, Beşiktaş'ın Mario Balotelli'ye olan ilgisini doğruladı - Son Dakika Spor

YORUMLAR (4)
  • Davut Doğrucu: Bir manyagimiz eksikti. O da tamam oldu. Bu işten kimler avanta alıyor açıklansın. Bjk ye verdiğim para haram olsun. Cevap Yaz 3 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Yılanların çiftleşme dansını çekmek isterken neye uğradıklarını şaşırdılar Para için babasını öldüren evlat, kendisini 3. kattan aşağı bıraktı İstanbul Üsküdar'daki iki büfe yıkılıyor! İşletmeciler tepkili Kendini İsa'nın yeniden vücut bulmuş hali olarak tanımlayan tarikat lideri gözaltına alındı Daniela Ospina, kendisine ihanet etmesine rağmen James Rodriguez'e saygı duyuyor: İlişkimiz mükemmel Komşusunun karısını baştan çıkartan adamın anlattıkları Esra Erol'u çileden çıkardı: Başımıza taş yağacak Balıkesir'de topraksız ve susuz, beton üzerinde yetişen fide görenleri şaşırtıyor Bacanağı ve hamile baldızını öldüren eski özel harekatçı: Mermi attığım adam sağ kalmaz