"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor - Son Dakika

"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor

03.01.2012 13:26
"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor.

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor. Avusturya'dan aktuel haberlerin yeralacağı programı bu ülkede yaşayan gazeteciler ekranlara taşıyacak. Usta gazeteci İhsan Ekici sunumu ve yönetiminde hazırlanan "Merhaba Avusturya" birbirinden ilginç dosyalarla izleyici karşısına çıkacak.

Avusturya'da gündemi belirleyen konu ve konuklar her hafta Pazar günleri Avrupa saat ile 11.00-12.00 arası ve tekrarı 23.00-24.00 arasında yayınlanacak olan Merhaba Avusturya'da yer bulacak.

Caroline Benli ve Metin Oktay Kılıç'ın hazırladığı haberleri Yasin Şahin ve Nazmi Ateş görüntüleyecek. 10 kişilik ekibin hazırladığı program Avusturya basınına da yeni bir soluk getirecek.

 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor
 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor
 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor

Kaynak: DHA

Son Dakika Medya 'Merhaba Avusturya' Yayına Başlıyor - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır 21:47 Numan Kurtulmuş, vatandaşı heyecanlandırdı: Herkesi tatmin edecek çok güçlü bir asgari ücret açıklanacaktır
Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi 18:19 Mersin'de gerçekleşen CHP mitingindeki kalabalık yüksek bir noktadan kameralara kaydedildi Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü 17:54 Tenekeyi bıçak gibi kesti! İşte Türkiye sahillerini istila eden balığın çene gücü AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve 15:16 AK Partili Mahir Ünal açılışa katılımın az olduğunu gördü ve "Zaten kimse gelmemiş ki" dedi Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil 14:53 Son Dakika! Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na TÜİK tepkisi: Buralar ciddi kurumlardır, senin gibi ciddiyetsiz değil Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... 13:20 Haluk Bilginer, Cübbeli Ahmet Hoca'nın sözlerinden şarkı yaptı: Öp beni, yut beni, yala beni, şap beni, şup beni... Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi 12:32 Guinness sorusu Kim Milyoner Olmak İster'e damga vurdu! Yarışmacı joker kullanmasına rağmen elendi Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu 12:13 Barbaros Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yeni bir yüz: Emir Benderlioğlu
Advertisement