"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor - Son Dakika

"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor

03.01.2012 13:26
"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor.

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor. Avusturya'dan aktuel haberlerin yeralacağı programı bu ülkede yaşayan gazeteciler ekranlara taşıyacak. Usta gazeteci İhsan Ekici sunumu ve yönetiminde hazırlanan "Merhaba Avusturya" birbirinden ilginç dosyalarla izleyici karşısına çıkacak.

Avusturya'da gündemi belirleyen konu ve konuklar her hafta Pazar günleri Avrupa saat ile 11.00-12.00 arası ve tekrarı 23.00-24.00 arasında yayınlanacak olan Merhaba Avusturya'da yer bulacak.

Caroline Benli ve Metin Oktay Kılıç'ın hazırladığı haberleri Yasin Şahin ve Nazmi Ateş görüntüleyecek. 10 kişilik ekibin hazırladığı program Avusturya basınına da yeni bir soluk getirecek.

Kaynak: DHA
YORUMLAR
500
Aşağı Avusturya eyaletinde kurulan merkez sağ-aşırı sağ koalisyonu protesto edildi Aşağı Avusturya eyaletinde kurulan merkez sağ-aşırı sağ koalisyonu protesto edildi Milli kick boksçu Efe Aydın, Avusturya'da dünya ikincisi oldu Milli kick boksçu Efe Aydın, Avusturya'da dünya ikincisi oldu Avusturya ve Sırbistan, Kosova ile normalleşme sürecine ilişkin anlaşmayı görüştü Avusturya ve Sırbistan, Kosova ile normalleşme sürecine ilişkin anlaşmayı görüştü

Son Dakika Medya 'Merhaba Avusturya' Yayına Başlıyor - Son Dakika


Advertisement