"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor - Son Dakika

"Merhaba Avusturya" Yayına Başlıyor

03.01.2012 13:26

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor.

Avrupalı Türkler için yepyeni bir program Kanal Avrupa televizyonunda başlıyor. Avusturya'dan aktuel haberlerin yeralacağı programı bu ülkede yaşayan gazeteciler ekranlara taşıyacak. Usta gazeteci İhsan Ekici sunumu ve yönetiminde hazırlanan "Merhaba Avusturya" birbirinden ilginç dosyalarla izleyici karşısına çıkacak.

Avusturya'da gündemi belirleyen konu ve konuklar her hafta Pazar günleri Avrupa saat ile 11.00-12.00 arası ve tekrarı 23.00-24.00 arasında yayınlanacak olan Merhaba Avusturya'da yer bulacak.

Caroline Benli ve Metin Oktay Kılıç'ın hazırladığı haberleri Yasin Şahin ve Nazmi Ateş görüntüleyecek. 10 kişilik ekibin hazırladığı program Avusturya basınına da yeni bir soluk getirecek.

 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor
 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor
 Merhaba Avusturya Yayına Başlıyor

- Kaynak: DHA

Son Dakika Medya 'Merhaba Avusturya' Yayına Başlıyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Gaziantep Teknik Direktörü Marius Sumudica, Etik Kurulu'na sevk edildi Real Madrid, evinde Shakhtar Donetsk'e 3-2 mağlup oldu Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay: Azerbaycan'dan asker talebi gelirse Türkiye tereddüt etmez Masumlar Apartmanı'nın "Han"ı Birkan Sokullu'nun eski eşinin ünlü oyuncu olduğu ortaya çıktı Oxford'un koronavirüse karşı geliştirdiği aşıyı gönüllü olarak deneyen hasta hayatını kaybetti Bakan Koca, Cem Yılmaz'ın sağlık çalışanlarıyla ilgili çağrısına olumlu yanıt verdi Son Dakika: Türkiye'de 21 Ekim günü koronavirüs kaynaklı 68 can kaybı, 2013 yeni hasta tespit edildi Bilim insanlarından yeni araştırma! Koronavirüsün insanı nasıl hasta ettiği ortaya çıktı