Son Dakika Haberleri: Merve Boluğur Yakın Arkadaşı Eliz Sakuçoğlu'nun Eski Sevgilisi Hakan Sabancı'yla Aşk Yaşıyor

Merve Boluğur Yakın Arkadaşı Eliz Sakuçoğlu'nun Eski Sevgilisi Hakan Sabancı'yla Aşk Yaşıyor

8 ay önce

Hakan Sabancı ile aşk yaşamaya başlayan Merve Boluğur'un ilişkisinde kafaları karıştıran bir detay ortaya çıktı. Hakan Sabancı'nın eski sevgilisi Eliz Sakuçoğlu ve Merve Boluğur yakın arkadaş çıktı. Sakuçoğlu'nun takipçileri Boluğur'a 'Enişteci' lakabını taktı.

Oyuncu Merve Boluğur ile Hakan Sabancı çiftinin aşkları belgelendi. İkili, Hakan Sabancı'nın Bodrum'a demir atan yatında samimi bir şekilde görüntülendi.

ARKADAŞININ ESKİ SEVGİLİSİNE AŞIK OLDU

Şimdilerde Merve Boluğur ile aşk yaşamaya başlayan Hakan Sabancı'nın bir dönem Boluğur'un yakın arkadaşı Eliz Sakuçoğlu ile sevgili olduğu ortaya çıktı. Sabancı'dan sonra kimseyle görüntülenmeyen Sakuçoğlu'nun yakın çevresindekiler hala Hakan Sabancı'yı unutmadığını iddia etti.

"ENİŞTECİ MERVE"

Çiftin Bodrum'da görüntülenmesinin ardından Eliz Sakuçoğlu'nun takipçileri Merve Boluğur'u "Enişteci" lakabı takarak sosyal medyada propangada başlattı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR

Eliz Sakuçoğlu ve Merve Boluğur, Sabancı aşkının ortaya çıkmasıyla birbirlerini takipten çıkardı.

ASLIHAN'I TAKİP EDİYOR

Diğer yandan Merve Boluğur Instagram hesabından Sabancı'nın evlilik yolunda ilerlediği Aslışah Alkoçlar'ı takip etmeye devam ediyor.


YORUMLAR


Polis Memurunun Ekip Otosunda Cinsel Saldırı Davası Sonuçlandı Avcılar'da Ücretlerini Alamayan Temizlik İşçileri İş Bırakınca Sokaklarda Çöp Yığınları Oluştu

Sebze ve Meyveden Sonra Balıkçılar da Tanzim Satış İstiyor