Son Dakika Haberleri: Meryem Uzerli, Ayrılığa Dayanamadı, Eski Sevgilisine Geri Döndü

Meryem Uzerli, Ayrılığa Dayanamadı, Eski Sevgilisine Geri Döndü

2 yıl önce

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli 5 ay önce iş adamı Al Özcan'dan ayrılmış "Doğru adamı seçemiyorum" demişti. Uzerli ayrılığa dayanamayıp eski sevgilisine geri döndü.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli kendisine, "Doğru adamı seçemiyorum" itirafı yaptıran iş adamı Alp Özcan ile yeniden barıştı. İkilinin ayrılığı 5 ay sürdü.

İKİLİ EL ELE YAKALANDI

Meryem Uzerli ve ayrılıp geri döndüğü aşkı Alp Özcan, Bahçeköy'de bir mekanda buluştu.
İkili el ele objektiflere takıldı.


AYRILIĞIN NEDENİ MESAFELERDİ

Berlin- İstanbul arasında yaşayan Meryem Uzerli ile işleri nedeniyle Paris- Dubai arasında gidip gelen Alp Özcan birbirlerine zaman ayıramadıklarını açıklamıştı. Alp Özcan, Meryem Uzerli'nin şöhretli çevresini de sevmiyordu.

MERYEM UZERLİ: ÇOK UTANIYORUM ŞU AN

Ayrılık sonrası yaptığı, "Doğru adamı seçemiyorum" itirafı magazin gündemini uzun süre meşgul eden Meryem Uzerli, utangaç tavırlarıyla dikkatleri üzerine topladı. Özcan soruları duymazdan gelirken, "Çok utanıyorum şu anda gerçekten. Bilemiyorum şimdi ne diyeceğimi" diyen Meryem Uzerli ise kendisine gelen sorular üzerine "Geçen gün barıştık" demekle yetindi.YORUMLAR


Filipinler Devlet Başkanı: Çin ile Savaşa Gücümüz Yetmez Cani Koca, "Odaya Gir, Soyun" Dediği Eşini Oklava ve Kemerle Dövdü

Rum Tarafından Türkiye'ye Tehdit: Askerlerimizin İstanbul Boğazı'na Yürüme Zamanı Geldi!