Son Dakika Haberleri: Mhk Yaz Semineri Başladı

Mhk Yaz Semineri Başladı

12 ay önce

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulunun (MHK) 2018-2019 sezonu öncesindeki yaz semineri başladı.

Mhk Yaz Semineri Başladı, System.String[]
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Merkez Hakem Kurulunun (MHK) 2018-2019 sezonu öncesindeki yaz semineri başladı.

TFF'den yapılan açıklamaya göre NG Sapanca Güral Otel'de gerçekleştirilen seminere, A klasman hakem ve yardımcı hakemler katıldı.

Seminerin açılışında konuşan MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, atletik testlerin seminer öncesinde yapıldığını belirterek, "Bunun nedeni seminere tamamen konsantrasyon sağlamanız ve atletik test stresini yaşamamanız içindir. Bu bağlamda seminerde işlenecek konuları dikkatle izlemenizi istiyoruz. Fiziksel ve mental olarak lige hazır olmalısınız. Yeni sezonun sizlere ve futbolumuza hayırlı olmasını diliyorum." ifadelerini kullandı.

Seminer süresince MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, MHK'nin eğitimden sorumlu üyesi Murat Ilgaz, UEFA Türkiye Hakem Konvansiyon Sorumlusu Jorn West Larsen ve UEFA Yardımcı Hakem Eğitmeni Leif Lindberg sunum yapacak.

Üç gün sürecek seminerde Prof. Dr. Ali Kızılet ile Dr. Tuba Kızılet Bozdoğan yönetiminde, hakemlere yağ ölçümleri ile sakatlık önleyici testler de yapılacak.
Haber Yayın Tarihi: 02.08.2018 03:35 Kaynak: AA

YORUMLAR


Ekrem İmamoğlu: Böyle bir yere çocuğum, eşim girmez Sanatçı Zuhal Olcay'ın Cumhurbaşkanı Erdoğan'a hakaret ettiği gerekçesiyle aldığı hapis cezası onandı! Kendall Jenner çıplak fotoğrafıyla takipçilerinin aklını başından aldı!