Mihalıççıklılardan Başkan Büyükerşen'e Teşekkür - Son Dakika

Mihalıççıklılardan Başkan Büyükerşen'e Teşekkür

18.10.2018 15:42
Mihalıççıklılardan Başkan Büyükerşen'e Teşekkür, System.String[]

Kent merkezinde gerçekleştirdiği çalışmaların yanı sıra ilçe merkezleri ve bağlı mahallelerde alt yapı ve üst yapı çalışmalarına aralıksız devam eden Büyükşehir Belediyesi, Mihalıççık İlçesi'nde gerçekleştirdiği sıcak asfalt çalışması sonrası ilçenin çehresini değiştirdi.

Sorunsuz bir üst yapı için çalışmalarına ara vermeden devam eden Büyükşehir Belediyesi, görev ve sorumluluğunda bulunan Mihalıççık ilçe merkezindeki cadde ve meydanda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Atatürk Caddesi, Yunus Emre Caddesi, Ömerköy Caddesi, hastane yolu ve mezarlık yolunun yanı sıra ilçe pazarının da kurulduğu Çarşı Meydanı'nı asfaltlayan ekipler ilçe merkezinde büyük bir değişim gerçekleştirdi. Çalışmaların tamamlandığı caddelerde Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Trafik Şube Müdürlüğü ekipleri yol çizgi çalışmalarını da tamamlayarak ilçe merkezini modern bir hale kavuşturdu.

Büyükşehir Belediyesi'nin çalışmalarını yakından takip eden vatandaşlar,Başkan Yılmaz Büyükerşen ve ekibine ilçede gerçekleştirdiği çalışmalar dolayısıyla teşekkür etti.

Mihalıççıklılardan Başkan Büyükerşen'e Teşekkür

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel Mihalıççıklılardan Başkan Büyükerşen'e Teşekkür - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Fenerbahçe, Karagümrük'ten 35 yaşındaki futbolcu Lucas Biglia'yı transfer etmek için harekete geçti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Hande Erçel, mavi mayolu pozlarıyla takipçilerini mest etti Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Askerden yeni gelen genç evinin önünde tüfekle öldürüldü Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Galatasaray'da Fatih Terim ve 12 futbolcu boşa çıktı Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Sedat Peker'den dikkat çeken sözler! Kılıçdaroğlu ve Akşener de gündemindeydi Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Polisin ikna edemediği kadından pes dedirten tepki: Ceza yazarsan insan değilsin! Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Gedson, stada girmek isterken tartaklanan kardeşine yapılanları öğrenince veda etti Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu Devriye gezen polis, ağaca asılı ceset buldu
Advertisement