Son Dakika Haberleri: Minik Öğrenciler Çiçek Serasını Gezdi

Minik Öğrenciler Çiçek Serasını Gezdi

8 gün önce

Bir grup ana okulu öğrencisi, Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan çiçek ve ağaç yetiştirme serasını ziyaret etti.

Minik Öğrenciler Çiçek Serasını Gezdi, System.String[]
Bir grup ana okulu öğrencisi, Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde bulunan çiçek ve ağaç yetiştirme serasını ziyaret etti.

Çorlu'da faaliyet gösteren özel bir anaokulunun 3-6 yaş grubu öğrencileri, Havuzlar Mahahallesi'ndeki seraya giderek buradaki çalışmalara katıldı.

Çevresel faktörlerle etkileşim sağlamak ve öğrenme sürecini desteklemek amacıyla serayı ziyarete gelen küçük öğrenciler, çiçek, ağaç dikimi ve tohum ekimi hakkında serada uygulamalı eğitim aldı.

Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, AA muhabirine açıklamasında, "İlçemizde faaliyet gösteren eğitim kurumları zaman zaman hayvanat bahçemize ve seramıza ziyarette bulunuyor. Onlara, buradaki görevlilerimiz tarafından bilgi verilerek işleyiş anlatılıyor. Bu durum bizleri de mutlu ediyor." dedi.TSK, "Sivilleri Vuruyorlar" Yalanını Yayınladığı Yeni Video ile Çürüttü Gutalı Kız Katliama Böyle İsyan Etti: Ey Beşar Senin Çocukların Yok mu!

Sakarya'da Fırıncı Dershane Basıp İçerideki 8 Kişiyi Rehin Aldı Kürtçe Ağıtla Alay Eden İki Sağlık Personeline Jet Soruşturma