Moda Sahilinde Ceset Bulundu - Son Dakika

Moda Sahilinde Ceset Bulundu

19.01.2012 15:33
Moda Sahilinde Ceset Bulundu, System.String[]

Kadıköy'de 4 gün önce çalıştığı işyerinden ayrılan Meryem Dalga (23), sahildeki kayalıklarda ölü bulundu.

Kadıköy'de 4 gün önce çalıştığı işyerinden ayrılan Meryem Dalga (23), sahildeki kayalıklarda ölü bulundu. Meryem Dalga'nın kaldığı evde yapılan incelemede "Ölümümden kimse sorumlu değildir" yazılı not bulundu.

Moda Sahili'nde sabah sporu yapan vatandaşlar, kayalıklarda hareketsiz yatan bir kadın olduğunu gördü. Yapılan ihbar üzerine kayalıklara gelen Kadıköy İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı resmi ekipler, hayli genç olduğu gözlenen kadının hayatını kaybettiğini belirledi. Kayalıkların çevresinde güvenlik şeridi oluşturuldu, Cumhuriyet Savcısı ile Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü ekiplerine haber verildi.

Olay yerinde yapılan ilk incelemede hayatını kaybeden kişinin 23 yaşındaki Meryem Dalga olduğu belirlendi. Cesedin olduğu kayaların arasında bir çanta ile motosiklet kaskı da bulundu.

DARP İZİNE RASTLANMADI

Üzerinde darp izine rastlanmayan ceset, polisler tarafından kayalıklardan çıkarıldı. Olay Yeri İnceleme Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler ceset üzerinde detaylı inceleme yaparken, resmi polisler gazetecilerin görüntü almasını engellemek için adeta etten duvar ördü.

Burada yapılan incelemelerin ardından Meryem Dalga'nın cesedi Cumhuriyet Savcısı'nın talimatıyla Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin morguna kaldırıldı.

Haberi alır almaz kayalıklara gelen Meryem Dalga'nın yakın akrabaları, olayın şokunu uzun süre üzerinden atamadı. Meryem Dalga'nın yaklaşık 7 ay önce Tunceli'den İstanbul'a geldiği, bir alışveriş merkezinde garson olarak çalıştığı belirlendi. Genç kadının 4 gün önce çalıştığı işyerinin kapanması üzerine işsiz kaldığı ve bunalıma girdiği iddia edildi.

KALDIĞI EVDE NOT BULUNDU

Meryem Dalga'nın Ataşehir Aşık Veysel Mahallesi'nde oturduğu evde yapılan incelemede de üzerinde "Ölümümden kimse sorumlu değildir" cümlesinin yazılı olduğu not bulundu. Meryem Dalga'nın bir süre önce erkek arkadaşından ayrıldığı, bu nedenle ölümü seçtiği de iddia edildi. Yetkililer, Meryem Dalga'nın kesin ölüm nedeninin yapılacak otopsinin ardından belirlenebileceğini söylediler.

KASK GİZEMİNİ KORUYOR?

Cesedin yanında bulunan ve delil olarak alınan motosiklet kaskının esrarı çözülmedi. Meryem Dalga'nın yakınları, genç kadının motosiklet kullanmayı bilmediğini belirterek, "Motosikletleri sevmezdi. Motosiklet kaskı neden cesedinin yanındaydı, bu sorunun cevabını biz de merak ediyoruz" diye konuştular. Yetkililer, olayla ilgili soruşturma başlattı. - İstanbul/ Kadıköy

Moda Sahilinde Ceset Bulundu
Moda Sahilinde Ceset Bulundu
Moda Sahilinde Ceset Bulundu
Moda Sahilinde Ceset Bulundu
Moda Sahilinde Ceset Bulundu
Moda Sahilinde Ceset Bulundu

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Moda Sahilinde Ceset Bulundu - Son Dakika


Son Dakika

Emekli Yunan Amiral Andoniadis, Atina'nın tezlerini çürüttü: Oruç Reis herhangi bir ihlalde bulunmadı Ünlü şarkıcı Halsey saçlarını kazıttı! Yeni imajı herkesi şoke etti Ermenistan'dan bir PKK taktiği daha! Sınır bölgesine Rus bayrakları diktiler Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı Mastürbasyon davasında istediği karar çıkmayan koca, eşi ve kızından örnek verdi: Ya onlar görseydi ne olacaktı?