Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor - Son Dakika

Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor

13.12.2016 12:51
Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor, System.String[]

Monica Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı 'Mozart in the Jungle' (Ormandaki Mozart) dizisinde senaryo gereği tamamen soyundu.


Monica Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı 'Mozart in the Jungle' (Ormandaki Mozart) dizisinde senaryo gereği tamamen soyundu. Komedi-drama türündeki dizide konuk oyuncu olarak boy gösteren 51 yaşındaki aktris, 38 yaşındaki Gael Garcia Bernal ile sevişme sahnesi için kamera karşısına geçti. Dizide, Gael Garcia Bernal'in canlandırdığı 'Rodrigo De Souza', New York'tan Venedik'e gider ve orada artık yaşlanmaya başlayan güzel bir soprano ile karşılaşır. 'La Fiamma' adıyla tanınan soprano, artık inişe geçen kariyeri yüzünden depresyona girmiştir. İkili, geçirdikleri gecenin sonunda kendilerini yatakta bulurlar.

Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor

Son Dakika Yaşam Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ekonomide yeni dönemin ipuçları: Önceliğimiz enflasyonu tek haneli rakamlara çekmek Erdoğan, miting için gittiği Tekirdağ'da alandaki kalabalığa sosyal mesafe uyarısı yaptı Patrice Evra, model sevgilisi Margaux Alexandra ile nişanlandı Tülin Özen'in yatak sahnesi Bir Başkadır dizisine damga vurdu Son Dakika! Adnan Oktar'ın 150 yıldan 1365 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi 13 kadını çekiç ve tornavidayla öldüren seri katilin sonunu koronavirüs getirdi Esenyurt'ta kaçak güzellik yarışması! 'Miss Uganda'nın görüntüleri sosyal medyaya düştü Trump'ın "aşıyla ilgili müjdenin kasıtlı olarak geciktirildiği" iddiasına korona aşısını bulan Türk profesörden yanıt: Biz siyaset yapmıyoruz