Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor - Son Dakika

Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor

13.12.2016 12:51
Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor, System.String[]

Monica Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı 'Mozart in the Jungle' (Ormandaki Mozart) dizisinde senaryo gereği tamamen soyundu.


Monica Bellucci, Meksikalı oyuncu Gael Garcia Bernal ile birlikte rol aldığı 'Mozart in the Jungle' (Ormandaki Mozart) dizisinde senaryo gereği tamamen soyundu. Komedi-drama türündeki dizide konuk oyuncu olarak boy gösteren 51 yaşındaki aktris, 38 yaşındaki Gael Garcia Bernal ile sevişme sahnesi için kamera karşısına geçti. Dizide, Gael Garcia Bernal'in canlandırdığı 'Rodrigo De Souza', New York'tan Venedik'e gider ve orada artık yaşlanmaya başlayan güzel bir soprano ile karşılaşır. 'La Fiamma' adıyla tanınan soprano, artık inişe geçen kariyeri yüzünden depresyona girmiştir. İkili, geçirdikleri gecenin sonunda kendilerini yatakta bulurlar.

Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor

Son Dakika Yaşam Monica Bellucci Yıllara Meydan Okuyor - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika! Endonezya Talaud Adaları açıklarında 7,1 büyüklüğünde deprem Yolu kapalı köyde hastalanan kadın, kepçe ağzında ambulansa taşındı Zavallı eşeğin ağzını tel ile bağlayıp ölüme terk ettiler İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor Arteta'dan Mesut transferine dair yeni açıklama: Karantinadan dolayı resmen duyuramıyoruz Son dakika: Merkez Bankası, politika faizini yüzde 17'de sabit bıraktı Eskort sitesine büyük darbe: 2 ayda bir milyona yakın para kazanmışlar Simpsonlar yine gündemde! Kamala Harris'in yemin törenindeki kıyafetini 20 yıl önceden bildiler