"Mucize 2"nin galası yapıldı - Son Dakika

"Mucize 2"nin galası yapıldı

05.12.2019 00:10

Galadan görüntüler Sanat camiasından ünlü isimlerin galaya gelişi Sanatçılar ile röportajlar Film ekibinin açıklamaları Genel görüntüler İSTANBUL - Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp, yönettiği "Mucize" serisinin devam filmi "Mucize 2: Aşk"nı galası Uniq Hall'de gerçekleştirildi.

Galadan görüntüler

Sanat camiasından ünlü isimlerin galaya gelişi

Sanatçılar ile röportajlar

Film ekibinin açıklamaları

Genel görüntüler İSTANBUL - Mahsun Kırmızıgül'ün yazıp, yönettiği "Mucize" serisinin devam filmi "Mucize 2: Aşk"nı galası Uniq Hall'de gerçekleştirildi.

 Mucize 2 nin galası yapıldı
 Mucize 2 nin galası yapıldı
 Mucize 2 nin galası yapıldı
 Mucize 2 nin galası yapıldı

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel 'Mucize 2'nin galası yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Napoli, stadının adını Diego Armando Maradona olarak değiştiriyor Edirne'de 36 saat su kesintisi yaşanacak Spiker, kadına yönelik şiddete dikkat çekmek için morluk ve yara izi makyajıyla haber sundu Karı-koca bir hafta arayla koronavirüse yenik düştü Yıllar önce Türkiye'ye gelen Maradona, "Maraba Televole" ile program jeneriğine konu oldu Son Dakika: Türkiye'de 25 Kasım günü koronavirüs nedeniyle 168 kişi vefat etti, 28 bin 351 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Sağlık Bakanlığı açık test politikasına geçti! Semptom göstermeyenler de günlük koronavirüs tablosunda yer alacak Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı
16:20