Murat Sönmez: "3 puan bizim için önemliydi" - Son Dakika

Murat Sönmez: "3 puan bizim için önemliydi"

06.10.2019 20:45

- Murat Sönmez: "3 puan bizim için önemliydi" Hatayspor Teknik Sorumlusu Murat Sönmez: "Skor daha farklı olabilirdi ama Hatayspor sıkıntılı bir süreçten geçiyor"ANKARA - TFF 1. Lig'in 7.

- Murat Sönmez: "3 puan bizim için önemliydi"

Hatayspor Teknik Sorumlusu Murat Sönmez:

"Skor daha farklı olabilirdi ama Hatayspor sıkıntılı bir süreçten geçiyor"

ANKARA - TFF 1. Lig'in 7. hafta mücadelesinde Osmanlıspor'u sahasında 1-0 mağlup eden Hatayspor'da Teknik Sorumlu Murat Sönmez, "1-0'lık skor 3 puan bizim için önemliydi" dedi.

Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında Hatayspor Teknik Sorumlusu Murat Sönmez, "Maç öncesi zorlu bir 90 dakika olacağını biliyorduk. Skor daha farklı olabilirdi ama Hatayspor sıkıntılı bir süreçten geçiyor. En az zayiatla atlatmamız gerekiyordu. 1-0'lık skor 3 puan bizim için önemliydi. Geleceği daha iyi dizayn edebilmemiz için 3 puan bizi daha iyi noktaya götürecekti. Bunu başardık. Oyun geneli için söylenecek çok şey var aslında. 1-0 görünen müsabaka daha farklı skorlarla bitirebilirdik. Olmadı sorun değil. En azından 3 puan bizi zirveye taşıdı. Diğer müsabakalarda oyuncularımızın moralini, şevkini, iştahını daha iyi seviyeye getirebilecek bir döneme adım atıyoruz. Milli maç arası da sonraki müsabakalar için daha iyi hazırlanmamıza zaman kazandıracak" ifadelerini kullandı.

Murat Sönmez: 3 puan bizim için önemliydi
Murat Sönmez: 3 puan bizim için önemliydi
Murat Sönmez: 3 puan bizim için önemliydi
Murat Sönmez: 3 puan bizim için önemliydi

Kaynak: İHA

Son Dakika Spor Murat Sönmez: '3 puan bizim için önemliydi' - Son Dakika Spor


YORUMLAR

Son Dakika

Bakan Selçuk'tan önemli normalleşme çağrısı: Okullarımızı ve çocuklarımızı düşünerek kontrollü davranalım Koronavirüs salgını, aşı üreticisi şirketlerin kasasını doldurdu Yüreği el vermediği için sokaktan evine alıp yardım ettiği kadını ölü buldu Esra Dermancıoğlu, kendisinden 15 yaş küçük sevgilisi yüzünden gelen eleştirilere ateş püskürdü 'Tecavüzcü Coşkun' lakaplı Coşkun Göğen'e ilginç soru: O sahnelerde kadın oyunculara karşı bir şey hissettiniz mi? Eminönü'ndeki yoğunluğu anlatan muhabire canlı yayında küfür! Apar topar yayından çıktılar Ünlü tasarımcı Aslı Yılmaztürk'ü çaydanlıktan taşan suyun söndürdüğü ocaktan sızan gaz öldürmüş Kale direğinin yanına saklanan uyanık futbolcu, kaleciyi gafil avladı