Nars Erdem Koleksiyonu ile Makyaj Nasıl Yapılır? Erkan Uluç - Son Dakika

Nars Erdem Koleksiyonu ile Makyaj Nasıl Yapılır? Erkan Uluç

06.08.2018 13:29

Yarattığı 'Erdem' markasıyla önce İngiltere'yi, sonra da dünya modasını kasıp kavuran Türk asıllı tasarımcı Erdem Moralıoğlu, Nars ile birlikte müthiş bir makyaj koleksiyonuna imza attı.

Yarattığı 'Erdem' markasıyla önce İngiltere'yi, sonra da dünya modasını kasıp kavuran Türk asıllı tasarımcı Erdem Moralıoğlu, Nars ile birlikte müthiş bir makyaj koleksiyonuna imza attı. Yaptığı işbirlikleriyle büyük ses getiren Nars, 2018'in en güzel koleksiyonuyla karşımıza çıktı böylece. ve bizde Nars Erdem koleksiyonunun romantik renkleriyle en güzel doğal makyaj uygulamasını sevgili Erkan Uluç ile birlikte yaptık.

Nars Erdem Koleksiyonu ile Makyaj Nasıl Yapılır? Erkan Uluç

Kaynak: Youtube

Son Dakika Genel Nars Erdem Koleksiyonu ile Makyaj Nasıl Yapılır? Erkan Uluç - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Çukur'da ayrılıkların ardı arkası kesilmiyor! Başrol oyuncusu diziye veda etti IMF'den Türkiye ekonomisi için yüzde 6'lık büyüme tahmini Temizlik görevlisi yolda bulduğu 50 bin lirayı sahibine teslim etti Yavru köpeklere cinsel istismarda bulunan sapık gözaltına alındı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi? Genç kadın kendisine "Balina" diyenleri azmiyle bin pişman etti Nevşin Mengü'den "Kendi polisime saldırmam" diyen Cüneyt Arkın'a yanıt Koronadan hayatını kaybeden Karadeniz'in kanaat önderlerinden Nuri Genç'in cenazesine binlerce kişi katıldı