Çanakkale'de seyir halindeki tırın dorsesinde yangın çıktı - Son Dakika
3. Sayfa

Çanakkale'de seyir halindeki tırın dorsesinde yangın çıktı

1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolunda seyir halinde olan TIR'ın dorsesinde yangın çıktı.

16.04.2023 09:49  Güncelleme: 10:14
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolunda seyir halinde olan TIR'ın dorsesinde yangın çıktı. İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangında tırın dorsesi kullanılamaz hale geldi. Tırın dorsesinin yanma anları ise 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolunda geçen diğer sürücüler tarafından cep telefonuyla kaydedildi.

1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolunda seyir halinde olan Eser Andaç idaresindeki 68 EK 122 plakalı tırın iddiaya göre lastiğinden yangın çıktı. Yangın tırın dorsesinde sıçradı. Yangını fark eden tır sürücüsü Eser Andaç, aracı yol kenarına çekerek, dorseden ayırdı. Olay yerine Gelibolu ve Kavakköy Belediyelerine ait itfaiye ekipleri ile jandarma ve otoyol trafik görevlileri sevk edildi.

İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği yangından TIR'ın dorsesi yanarak kullanılamaz hale geldi. Yanan dorsede nevresim olduğu öğrenildi.

Öte yandan, tırın dorsesinin yanma anları ise 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolunda geçen diğer sürücüler tarafından cep telefonuyla kaydedildi. - ÇANAKKALE

Çanakkale\'de seyir halindeki tırın dorsesinde yangın çıktı
Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Çanakkale'de seyir halindeki tırın dorsesinde yangın çıktı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?


Advertisement