Son Dakika Haberleri: Nevşehir'de Köpek Vahşetiyle İlgili Yeni Görüntüler

Nevşehir'de Köpek Vahşetiyle İlgili Yeni Görüntüler

9 gün önce İlandır

Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde bir köpeğin temizlik görevlileri tarafından öldürülmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde bir köpeğin temizlik görevlileri tarafından öldürülmesi ile ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı.

11 Temmuz günü Nevşehir'in Acıgöl ilçesinde iki temizlik görevlisinin bir sokak köpeğini çöp kamyonuna attıktan sonra presleyerek öldürdüğü görüntüler, sosyal medyada paylaşıldıktan sonra büyük tepki çekti. Görüntülerin ortaya çıkmasının ardından Nevşehir Valiliği de yaptığı açıklamada, olayla ilgili adli ve idari işlem başlatıldığını duyurdu. Temizlik görevlilerinin köpeği çöp kamyonuna attıktan sonra presleyerek öldürdükleri olayla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Görüntülerde iki temizlik görevlisi yakaladıkları sokak köpeğini çöp kamyonunun arka tarafına getiriyor. Temizlik görevlileri kucakladıkları sokak köpeğini kamyonun pres bölümüne atıyor. Bu sırada temizlik görevlilerini gören vatandaşlar, cep telefonları ile olayı görüntülüyor. Temizlik görevlilerinin köpeğe sopalarla vurdukları anlar da kameralara yansıdı. Temizlik görevlileri vatandaşların şaşkın bakışları arasında köpeği presleyerek öldürüyor.

(İHA)Adıyaman'da Dehşet! Cinnet Getirip Ailesinden 5 Kişiyi Öldürdü Adıyaman'da Ailesinden 5 Kişiyi Katleden Cani Kaçarken Mezarlıkta Yakalandı!

Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, Sembolik Olarak Güneşe Adını Yazdıracak Ölü Bulunan Filistinli Bilim Adamlarının Mossad Tarafından Öldürüldüğü İddia Edildi