Note 8'de Eşsiz Bir Renk Seçeneği Olacak! - Son Dakika

Note 8'de Eşsiz Bir Renk Seçeneği Olacak!

16.08.2017 15:10
Note 8'de Eşsiz Bir Renk Seçeneği Olacak!, System.String[]

Galaxy Note 8 nasıl görünecek?

Galaxy Note 8 nasıl görünecek? Tasarımı nasıl olacak? Artık sorulardan çok uzağız çünkü sızıntılar sağ olsun cihazın tam olarak neye benzeyeceğini ve hangi renk seçenekleri ile geleceğini çok iyi biliyoruz. Yani, renk konusunda o kadar emin olmayabilirsiniz.

Galaxy Note 8 için yepyeni renk seçeneği!

Daha önceleri Galaxy S8 ile aynı renk seçeneklerine sahip olacağı ortaya çıkan Note 8 için Samsung bizlere yeni bir sürpriz hazırlıyor gibi görünüyor. Galaxy S8'den farklı olarak Galaxy Note 8'e özel bir renk seçeneği bulunacak: Deep Blue Sea!

Deep Sea Blue

— Evan Blass (@evleaks)

Sızıntıların bir numaralı adresi Evan Blass tarafından paylaşılan görselde, Deep Blue Sea modeli görülebiliyor. Elbette cihazın tasarımından (daha doğrusu Infinite Display) dolayı renk sadece ekran camı ile kasanın birleştiği çerçeve etrafında görülüyor.

Eh, rengi daha iyi görmek içinse çok uzağa gitmeye gerek yok, Note 8'in S Pen'i Deep Blue Sea'nin nasıl görüneceğini açık bir şekilde belli ediyor.

Galaxy Note 8, 23 Ağustos'ta duyurulacak ve hemen ardından satışa sunulacak.

Note 8'de Eşsiz Bir Renk Seçeneği Olacak!

Kaynak: Shiftdelete

Son Dakika Ekonomi Note 8'de Eşsiz Bir Renk Seçeneği Olacak! - Son Dakika Ekonomi

YORUMLAR

Son Dakika

Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik Eşini defalarca bıçaklayarak öldüren koca olay yerinde bekledi Macron'dan skandal provokasyon! Peygamberimize hakaret içeren karikatürler kamu binalarına yansıtıldı Ahmet Kural yeni imajını paylaştı, hayranları şaşkınlığını gizleyemedi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu 82 yıl önce kurulan Ümraniyespor, ismini değiştirdi