Son Dakika Haberleri: Sosyete Kasabı Nusret Gökçe, Spor Hareketiyle Ağızları Açık Bıraktı

Sosyete Kasabı Nusret Gökçe, Spor Hareketiyle Ağızları Açık Bıraktı

24 gün önce

Yaptığı paylaşımlarla çok konuşulan sosyete kasabı Nusret Gökçe, ilginç hareketiyle profesyonel sporculara taş çıkarttı. Gökçe'nin bir takipçisi paylaşıma, "Ünlü olunca ne yapacağını şaşırdı." yorumunu yaptı.

Sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sosyete kasabı Nusret Gökçe, spor yaptığı anları takipçileriyle paylaştı. Gökçe, ilginç spor hareketiyle profesyonel sporculara taş çıkarttı.

AĞIZLARI AÇIK BIRAKTI

Nusret Gökçe, Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaştığı videodaki ilginç hareketiyle takipçilerinin ağzını açık bıraktı. Ellerini kullanmadan ters köprü hareketini yapan Nusret Gökçe'nin ne yaptığı takipçileri tarafından anlaşılamadı.

"NE YAPACAĞINI ŞAŞIRDI"

Gökçe'nin paylaşımını kendi sosyal medya hesabından paylaşan bir takipçisi, "Nusret ünlü olunca ne yapacağını şaşırdı." yorumunu yaptı. Başka bir takipçisi ise, "Anlaşılan Nusret'in canı çok sıkılıyor." yorumunu yaptı.


YORUMLAR


Acun Ilıcalı, Yemekteyiz'le Benzer Formatta Program Sunan Zuhal Topal ve Kanala Dava Açacak Cinsel İlişki Sırasında Yataktan Düşen Kadın Felç Kalınca, Yatak Şirketine Dava Açtı

Son Dakika! Suudi Arabistan Başkonsolosu Ülkesine Döndü