Son Dakika Haberleri: Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret

Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret

20 gün önce

Bilecik Pazaryeri Hilmi Duarlioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Yaşlılar Evi'ni ziyaret etti.

Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret, System.String[]
Bilecik Pazaryeri Hilmi Duarlioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Yaşlılar Evi'ni ziyaret etti.

Lisenin Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü'ndeki öğrenciler, okul müdürü Seyfettin Yıldız ve kulüp danışmanı Yüksel Güngör öncülüğünde ilçedeki Yaşlılar Evi'ne gitti.

Buradaki yaşlılara çeşitli hediyeler veren öğrenciler, onlarla sohbet etti.

Ziyaretle ilgili konuşan Seyfettin Yıldız, "Öğrencilerimize mili ve manevi değerlerin aşılanması ve bir gün onların da yaşlanacağını unutmamalarını sağlanmak amacıyla ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü olması dolayısıyla ilçemizde bulunan Yaşlılar Evi'ni ziyaret ettik. Bu ziyaret hem öğrencilerimiz, hem de yaşlılar tarafından çok iyi oldu. Onların hayır dualarını aldık. Ziyaretimizden duydukları memnuniyeti dile getirdiler." dedi.Oyuncu Funda Eryiğit, Can Kırıkları'ndaki Tecavüz Sahnesiyle İlgili İlk Kez Konuştu: Kendimi Kötü Hissettim Manken Marisa Papen'in, Ayasofya'da Soyunduğu Ortaya Çıktı!

Kaşıkçı'nın Ölüm Emri, Skype Üzerinden Verildi: Bu Köpeğin Kafasını Bana Getirin