Son Dakika Haberleri: Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret

Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret

7 ay önce

Bilecik Pazaryeri Hilmi Duarlioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Yaşlılar Evi'ni ziyaret etti.

Öğrencilerden Yaşlılara Ziyaret, System.String[]
Bilecik Pazaryeri Hilmi Duarlioğlu Anadolu Lisesi öğrencileri, Dünya Yaşlılar Günü dolayısıyla Yaşlılar Evi'ni ziyaret etti.

Lisenin Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma Kulübü'ndeki öğrenciler, okul müdürü Seyfettin Yıldız ve kulüp danışmanı Yüksel Güngör öncülüğünde ilçedeki Yaşlılar Evi'ne gitti.

Buradaki yaşlılara çeşitli hediyeler veren öğrenciler, onlarla sohbet etti.

Ziyaretle ilgili konuşan Seyfettin Yıldız, "Öğrencilerimize mili ve manevi değerlerin aşılanması ve bir gün onların da yaşlanacağını unutmamalarını sağlanmak amacıyla ve 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü olması dolayısıyla ilçemizde bulunan Yaşlılar Evi'ni ziyaret ettik. Bu ziyaret hem öğrencilerimiz, hem de yaşlılar tarafından çok iyi oldu. Onların hayır dualarını aldık. Ziyaretimizden duydukları memnuniyeti dile getirdiler." dedi.
Haber Yayın Tarihi : 02.10.2018 04:39 Kaynak: AAMansur Yavaş, ABB'nin İnternet Sitesindeki Kapak Fotoğrafını da Değiştirdi Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vatandaşın İsteğini Not Alıp Talimatı Verdi Şarkıcı Gökhan Özoğuz, 4 Askerin Şehit Olmasını Ekrem İmamoğlu'nu Bağlayan Gazeteye Sitem Etti