Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı - Son Dakika

Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı

09.10.2020 16:55
Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı, System.String[]

Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladıNİĞDE'de hayırsever Fatma Karaca, eşi Mehmet Karaca'nın vasiyeti üzerine 2 dönümlük araziyi okul yapılması için Valiliğe bağışladı.

Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı

NİĞDE'de hayırsever Fatma Karaca, eşi Mehmet Karaca'nın vasiyeti üzerine 2 dönümlük araziyi okul yapılması için Valiliğe bağışladı.Merkez Aşağıkayabaşı Sarıköprü mevkiinde bulunan 2 dönüm araziyi, eşi Mehmet Karaca'nın vasiyeti üzerine okul yapılması için devlete bağışlayan Fatma Karaca ile Niğde Valisi Yılmaz Şimşek arasında protokol imzalandı. Vali Şimşek, bağışın çok anlamlı olduğunu belirterek, Bu bağışlarla devletimiz daha çok okul yaptırma şansına erişiyor. Fatma teyzemizi, evlatlarını tebrik ediyorum. Allah hayırlarını kabul etsin. Özellikle bu arazinin devletimize bağışlanmasını vasiyet eden Mehmet amcayı da rahmetle şükranla anıyorum dedi.

Fatma Karaca ise eşinin araziye cami yapılmasını vasiyet ettiğini, ancak yakında cami olduğu için imam hatip okulu yapılmasını uygun gördüklerini kaydetti.


Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Ölen eşinin vasiyeti üzerine 2 dönüm araziyi devlete bağışladı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

ABD polisinin şüpheli şahsı kurşuna dizdiği anların görüntüleri ortaya çıktı Suluk reklamı yapan Duygu Özaslan dalga konusu oldu: Bittikçe doldurabiliyorum Akkuyu Nükleer Santrali inşaatındaki planlı patlamada evler ve seralar zarar gördü Sağlık Bakanlığı koronavirüs aşısı için 10 kuralı belirledi! 4 gruptakilere aşı yapılmayacak Estetik harikası çıktı! Survivor Nagihan'ın yeni halini görenler tanıyamıyor ABD'den Hindistan'a S-400 tehdidi: Türkiye'ye benzer yaptırımları uygularız FETÖ firarisi Hakan Şükür'ün babası, örgüte yardım suçundan hapis cezası aldı Rusya lideri Putin, dondurucu soğukta buz gibi suya girdi