Olympiakos'tan Beşiktaş'a İlginç Teklif! - Son Dakika

Olympiakos'tan Beşiktaş'a İlginç Teklif!

25.01.2018 09:30
Olympiakos'tan Beşiktaş'a İlginç Teklif!, System.String[]

Beşiktaş yönetimi Vagner Love'un işini bitirmek için pazarlık üstüne pazarlık yaparken, Başkan Fikret Orman'a yakın dostu Olympiakos Başkanı Vangelis Marinakis'ten ilginç bir öneri geldi.

Yunan kulübünün başkanı, geçen sezon 12 milyon euro'ya Çin'e sattıkları 29 yaşındaki santrfor Brown Ideye'nin kadro dışı kaldığını, Nijeryalı oyuncunun da Avrupa'ya dönmek istediğini söyledi.
İdeye'nin önce kendilerine mesaj gönderdiğini ama bu sezon tüm paralarını Mirallas'a verdikleri ve FFP kuralları konusunda sıkıntı yaşamamak için ellerinin bağlı olduğunu söyleyen Başkan Marinakis, tecrübeli oyuncuya kefil oldu.
Ideye için yapılan ilk görüşmede bedelsiz kiralama ve maaşının bir kısmını Çin takımının ödeme ihtimalinin çıkması da Başkan Orman'ı heyecanlandırdı. (Sabah)
Olympiakos'tan Beşiktaş'a İlginç Teklif!

Kaynak: Skorer

Son Dakika Spor Olympiakos'tan Beşiktaş'a İlginç Teklif! - Son Dakika Spor

YORUMLAR

Son Dakika

Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor İnsanlık dışı ceza! Endonezya'da bir aile, kızlarıyla izinsiz aynı evde kalan genci bacaklarından astı Fransa'daki saldırı Müslümanlara nefret kusan siyasetçilere bahane oldu: İslamiyet'i topraklarımızdan silip atın Cinsel istismara uğrayan 14 yaşındaki çocuk, doğum yaptı Muharrem İnce, partisi CHP'ye yüklendi: Her gün yeni bir skandal duyuyoruz Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım