Son Dakika Haberleri: Sağır ve Dilsiz Taklidi Yapan Dilencinin, Zabıtayı Görünce Dili Çözüldü

Sağır ve Dilsiz Taklidi Yapan Dilencinin, Zabıtayı Görünce Dili Çözüldü

4 ay önce

İstanbul Fatih'te sağır ve dilsiz taklidi yaparak boynuna astığı yazıyla vatandaşların duygularını sömüren bir dilenci, zabıta ekipleri tarafından suçüstü yakalanınca konuşmaya başladı.

 Fatih'te sağır ve dilsiz taklidi yaparak boynuna astığı yazıyla vatandaşların duygularını sömüren bir dilenci zabıta ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. Zabıtaları karşısında gören şahıs, boynuna asılı sağır ve dilsiz yazısını yırtarken, dilencinin zabıtanın söylediklerini duyarak cevap vermesi pes dedirtti.

TELSİZ SESİNİ DUYUNCA BOYNUNDAKİ KAĞIDI YIRTTI

Fatih'te günün belirli saatlerinde caddelerde dolaşarak boynuna astığı sağır ve dilsiz yazısıyla taklit yapıp, dilenen şahıs zabıta ekiplerini harekete geçirdi. Ekipler insanların duygularını sömüren şahsın yerini belirledikten sonra bir süre izledi. Dilencinin bir iş yerine girdiğini ve vatandaşlardan para aldığını gören ekipleri, şahsı kıskıvrak yakaladı. Telsiz sesini duyan dilenci, boynunda asılı bulunan sağır ve dilsiz yazısını yırtmaya çalıştı. Bir süre ekiplere sağır ve dilsiz olduğuna ikna etmeye çalışan dilenci, daha sonra ise zabıtaların konuşmasına cevap verdi.

CEZA KESİLDİ

Ekipler tarafından yakalanan dilenci, işlem yapılmak üzere Edirnekapı'da bulunan İBB Zabıta Müdürlüğü'ne götürüldü. Duygu istismarı yaparak vatandaşlardan para toplayan dilenciye cezai işlem uygulandı.


YORUMLAR


Ünlü Stil Danışmanı Eliz Sakuçoğlu: Tek Gecelik İlişki Yaşayabilirim Cinsel İçerikli Film Yıldızının Avukatı, Elindeki CD ile Trump'ı Tehdit Etti

Erdoğan Boğaziçi'ndeki Afrin Gerilimine Sert Çıktı: Bu Teröristlerin Okumasına İzin Vermeyeceğiz