Op. Dr. Türkyılmaz: "Yüz Germe Yöntemiyle Daha Genç ve Diri Görünebilirsiniz" - Son Dakika

Op. Dr. Türkyılmaz: "Yüz Germe Yöntemiyle Daha Genç ve Diri Görünebilirsiniz"

PLASTİK, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burak Türkyılmaz, klasik gençleştirme yöntemlerini değiştiren, Facelift yönteminin, doğal yollarla genç ve daha diri bir cilt görünümünde olmak isteyenler için etkili çözümler sunduğunu söyledi.

Op. Dr. Türkyılmaz:

PLASTİK, Rekonsrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Burak Türkyılmaz,  klasik gençleştirme yöntemlerini değiştiren, Facelift yönteminin, doğal yollarla genç ve daha diri bir cilt görünümünde olmak isteyenler için etkili çözümler sunduğunu söyledi.


Günümüz teknolojileriyle birlikte özellikle gençleşme adına yapılan uygulamalara sürekli yenilerinin eklendiğini belirten Op. Dr. Türkyılmaz, Yüz kaldırma tekniğinden (Facelift) hakkında bilgi verdi.


"YÜZ, YAŞLANDIKÇA ELASTİKİYETİNİ VE SIKILIĞINI KAYBADER"


Operasyonun, klasik yüz germe ameliyatlarına gerek kalmadan kadınların, hatta erkeklerin yüz güzelliklerini ve gençliklerini tazelemeyi amaçladığını vurgulayan Op. Dr Türkyılmaz, yaşlandıkça cildin sıkılığını ve esnekliğini kaybetmeye başladığını, bu durumun da kırışıklıklara, çizgilere ve yüzde sarkmalara yol açtığını dile getirdi.


"Doğa ve çevre koşullarına bağlı cildinizin yaşlanmasına dur demek sizin elinizde" diyen Op. Dr. Türkyılmaz şöyle konuştu:


"Güzelliğinizi koruyarak yaşlanabilmeniz için, cerrahi tedavilerin yanı sıra cerrahi olmayan tedavi seçenekleri de yapılabilir. Facelift operasyonu yüz hacmini korumak, pürüzsüz bir cilt sağlamak ve kaş bölgesindeki sarkmaları gidermek için kullanılıyor.Yüzdeki yaşlanma etkileriyle mücadele etmek için çok güçlü estetik tedavileri var. Estetik cerrahi her zaman bireysel ve kişiye özel uygulanarak, güzellik hedeflerine ulaşmada yardımcı olacak farklı tedaviler sunuyor.  Estetikte ne yapıldığı değil, nasıl yapıldığı daha önemli. Yüzün yaşlanması ile ilgili sebeplerin daha iyi incelenerek ortaya konması gerekir, bu şekilde daha iyi sonuçların alınabilir."


"ESKİ TİP AMELİYAT TEKNİKLERİNE GÖRE ÇOK DAHA AZ AĞRILI BİR YÖNTEM"


Hastaların çoğunun, özellikle çene konturunu bozan, gerdan denilen sorunlar yüzünden başvurduklarını, bu problemlerde sadece boyun germe operasyonlarının yapılması yerine yüz germe ile birlikte kombine yapılmasında fayda olduğunu  belirten Op. Dr. Türkyılmaz, "Sadece boyun ameliyatı yapıldığında fazlasıyla keskin çene hatlarına ve erkeksi bir görünüşe sebep olunabileceği unutulmamalı. Bu kombinin uygulanmasıile yüzün harmonisini ideal oranlarda elde etmek için daha başarılı olunur. Hastaların normal yaşamlarına dönüş süreleri yaklaşık 2-3 haftadır. Eski tip ameliyat tekniklerine göre çok daha az ağrılı bir yöntem."


- İstanbul

YORUMLAR

Son Dakika

22 yaşındaki Kylie Jenner, en çok para ödenen ünlü listesinde ilk sıraya yerleşti Oyuncu Tamer Karadağlı, Çocuklar Duymasın defterini kapattı: Benim için bitmiştir 45 yaşındaki Linet, havuz başında siyah bikinisiyle poz verdi Eda Taşpınar, cüretkar bikinisiyle poz verdi Şahan Gökbakar, koronavirüs kaptığı gerekçesiyle işten kovduğu ileri sürülen güvenlik personelinin attığı veda mesajını paylaştı Vefat eden 9 yaşındaki oğluyla çekilen fotoğrafını paylaşan Ebru Şallı, herkesi duygulandırdı Oyuncu Kaan Yıldırım'dan Hadise'ye çağrı: Baba olmak istiyorum Survivor 2020'nin 98. bölüm fragmanı yayınlandı! Yasin ve Sercan birbirine giriyor Yağmalama görüntüleri ortaya çıkan ünlü YouTuber Jake Paul hakkında soruşturma başlatıldı İkinci kez kolundan sakatlanan Berkay Şahin, maskesini takmakta güçlük çekti Kuaförüm Sensin'de jüri ekibi belli oldu! İşte Bülent Ersoy'a eşlik edecek isimler Kuruluş Osman'da Ertuğrul Gazi karakterini Yeşilçam'ın usta oyuncusu Ediz Hun canlandıracak Çukur'un Mahsun'u Berkay Ateş, 19 yaşındayken Tarkan'ın konserlerinde koruma olarak görev yaptığını anlattı Ebru Polat takipçilerini uyardı: Dost deyip evinize aldığınız insanlar, kocalarınızı elinizden alırlar Survivor'da yeni dönem başladı! Kaptanlık oyununu kazanan Cemal Can ve Sercan takımlarını kurdu