Orekab Meclisi Yapıldı - Son Dakika
Güncel

Orekab Meclisi Yapıldı

Orekab Meclisi Yapıldı

Orta Edirne Katı Atık Yönetim Birliğinin (OREKAB) nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.

26.04.2017 15:16
Twitter'da Paylaş Facebook'da Paylaş WhatsApp'da Paylaş

Orta Edirne Katı Atık Yönetim Birliğinin (OREKAB) nisan ayı olağan meclis toplantısı yapıldı.

Birlik Başkanlığını yürüten Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen'in yönetiminde Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan toplantıda, 2016 mali yılı kesin hesabı meclisçe ibra edildi.

Mecliste, encümen üyeleri ile plan ve bütçe komisyonu üyelikleri için seçim de yapıldı.

Gizli yapılan oylamanın sonucunda OREKAB Encümeni üyeliğine Meriç Belediye Başkanı Nihat Yörük, Subaşı Belediye Başkanı Hasan Çatalkaya, Kırcasalih Belediye Başkanı Suat Karakaş ve Meriç İl Genel Meclis Üyesi Özcan Soyupak, plan ve bütçe komisyonu üyeliklerine ise Arda Yüce, Özcan Atak, Hasan Somer, Muammer Barış ve Kenan Akan seçildi.

Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Orekab Meclisi Yapıldı - Son Dakika

Sizin düşünceleriniz neler ?

 • Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu
  02:48 Kocaeli'de Ramazan Davulcusu Muhtarı Tabancayla Vurdu

  Kocaeli'nin Körfez ilçesinde bir ramazan davulcusu, mahalle muhtarıyla çıkan tartışma sonucunda tabancayla muhtarı bacağından vurdu. Yaralı muhtar hastaneye kaldırıldı ve sağlık durumu iyi. Polis, kaçan şüpheliyi yakalamak için çalışma başlattı.

 • Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı
  02:27 Çanakkale Yenice'de meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem güvenlik kamerasına yansıdı

  Çanakkale'nin Yenice ilçesinde meydana gelen 4,9 büyüklüğündeki deprem, bir büfenin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Deprem anında büfe içinde bulunanlar panikle mekanı terk ederek açık alana kaçtı.

 • Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor
  02:18 Gümüşçü Holding'de Yönetim Krizi: Onur'un Gözaltına Alınmasıyla Şebnem'in Hayatı Değişiyor

  Onur'un yolsuzluk iddiasıyla göz altına alınması ve Aysel'in kritik kararı sonrası Gümüşçü Holding'de yönetim krizi ortaya çıkar. Onur, Aysel ve Demir arasında büyük bir mücadele başlatırken, Şebnem'in Onur'la yaptığı anlaşma ilişkileri karmaşık hale getirir. Geçmişten gelen bir misafir ise Şebnem'in hayatındaki dengeleri değiştirebilir.

 • Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek
  02:18 Google Haritalar'a yeni özellik: Bina giriş kapısı gösterilecek

  Google Haritalar, kullanıcıların daha kolay bir şekilde binanın ana giriş kapısını bulmasını sağlayacak bir özellik ekliyor. Bu özellik sayesinde kapılar, yeşil arka planlı, ok şeklini içeren bir daire ile işaretlenecek.

 • Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor
  02:18 Hindistan, Yapay Zeka Alanındaki Denetimleri Artırıyor

  Hindistan yönetimi, yapay zeka alanındaki denetimleri artırmak için yeni bir karar aldı. Bundan böyle bu alanda üretilecek her yeni teknoloji için devlet kurumlarından resmi izin almak zorunlu olacak. Bu kararın Amerikan firmalarının ülkedeki hakimiyetini sınırlamak amacıyla verildiği düşünülüyor. Hindistan Bilgi İşlem Bakanlığı, yapay zekanın geleceği hakkında endişeli olduklarını belirterek, Hint halkının menfaatlerini korumak adına yeni önlemler alacaklarını açıkladı. Büyük teknoloji firmalarının yapay zeka uygulamaları için direkt olarak bakanlığa bilgi vermeleri gerekecek ve karara uymayan firmalara cezalar verilecektir.


Advertisement