Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı - Son Dakika

Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı

06.12.2019 12:09

Almanya'nın Duisburg kentinde kaybolan Türk hemşirenin, ormanlık alanda cansız bedeni gömülmüş halde bulundu. 7 Eylül'den bugüne kadar kendisinden haber alınamayan hemşire, Kasslerfeld bölgesinde bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılmıştı. Konuyla ilgili Türk hemşirenin kocası sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

Almanya'da 7 Eylül'de kaybolan ve cansız bedeni ormanda bulunan hemşire Mine O.'nun eşi sorgulanmak üzere gözaltına alındı.

7 EYLÜL'DEN BERİ KAYIPTI

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletine bağlı Duisburg kentinde 7 Eylül'den beri kayıp olan hemşire Mine O.'nun (26) cansız bedeli ormanlık alanda gömülü halde bulundu. 5 yaşında bir çocuk annesi olan Mine'nin cesedinde yapılacak detaylı incelemenin ardından ölüm nedeninin belirleneceği ifade edildi.

KOCASI GÖZALTINA ALINDI

Olayla ilgili olarak bilgi sahibi olanların polise müracaat ederek yardımcı olmalarını isteyen Duisburg polisi, Mine'nin kocası Ercan'ı sorgulamak amacıyla gözaltına aldı.

ARKADAŞINDA KALMAK İÇİN EVDEN AYRILDI

7 Eylül'de aksam saatlerinde Duisburg kentinin Kasslerfeld bölgesine giden ve uzun zamandır Almanya'da yaşamayan bir arkadaşında kalmak üzere evinden ayrılan Mine O.'dan bu zamana kadar haber alınamamış, polis hemşirenin hayatından endişe edildiği için kayıplar listesinde resmini yayınlayarak bulunması için çalışma başlatmıştı.

Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı

Kaynak: İHA

Son Dakika 3. Sayfa Ormanlık alanda cesedi bulunan hemşirenin kocası gözaltına alındı - Son Dakika


YORUMLAR (8)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Kız çocuğunun canlı yayında görüp tanıdığı cinsel saldırı şüphelisi, tutuklandı Trump'ın Biden'a bıraktığı mektubun içeriği basına sızdı: Joe biliyorsun ben kazandım İbo Show'un 10. bölüm fragmanı yayınlandı! 15 yıldır İbrahim Tatlıses ile küs olan Ebru Yaşar programa geliyor