Son Dakika Haberleri: Bir kadınla görüntülenen oyuncu Ebru Özkan'ın eşi Ertan Saban, muhabirlere sert çıktı

Bir kadınla görüntülenen oyuncu Ebru Özkan'ın eşi Ertan Saban, muhabirlere sert çıktı

24 gün önce

Oyuncu Ebru Özkan'ın kendisi gibi oyuncu eşi Ertan Saban, önceki gün sarışın bir kadınla samimi şekilde görüntülendi. Kendisini görüntüleyen muhabirlere sinirlenen Saban, "Saçma sapan hareketler yapmayın" diyerek tepki gösterdi.

Oyuncu çift Ertan Saban ile Ebru Özkan 2016 yılında nikah masasına oturdu. Çiftin ilk bebekleri ise geçtiğimiz sene dünyaya geldi. Ertan Saban ise önceki akşam sarışın bir kadınla eğlenirken görüntülendi.

BİR KADINLA SARMAŞ DOLAŞ EĞLENDİ

Habertürk'te yer alan habere göre: Sarışın bir kadınla Cihangir'de görüntülenen Saban, uzun uzun sohbet ederek keyifli zaman geçirdi. Çiftin bir ara yan yana otururken sarılmaları ise kafaları karıştırdı. Samimi halleriyle dikkat çeken ikili, daha sonra başka bir mekana geçti.

AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Sarışın kadınla sarılarak mekandan çıkan Saban, kendisini görüntüleyen muhabirlere de tepki gösterdi. Görüntülendiğini fark eden sarışın kadın yüzünü gizlerken alkolü fala kaçırdığı için ayakta durmakta güçlük çeken oyuncu, muhabirlerin yanındaki kadını sormasıyla "Saçma saban hareketler yapmayın, nasıl sorular bunlar! Bakın arkadaşlar; ben evli bir insanım ve benim çocuğum var. Öyle bir şey olabilir mi Allah aşkına!" dedi. Muhabirlerin yanında ayrılan ikili, daha sonra aynı taksiye binerek uzaklaştı.

Ertan Saban ve Ebru Özkan
Bir kadınla görüntülenen oyuncu Ebru Özkan'ın eşi Ertan Saban, muhabirlere sert çıktı
Haber Yayın Tarihi: 13.11.2019 10:31 Kaynak: Diğer

YORUMLAR


Ünlü yapımcının "Rol almak için benimle birlikte oldular" iddiasına Charlize Theron'dan sert tepki
Türkiye'ye dönüş hazırlığı yapan Cem Uzan'dan yeni iddia: En gizli FETÖ'cü Ahmet Necdet Sezer'dir Cezaevindeki babasını ziyarete gelen 8 yaşındaki kız çocuğunu çırılçıplak aradılar