Oyuncu Merve Sevi, tatil fotoğraflarını paylaştı - Son Dakika

Oyuncu Merve Sevi, tatil fotoğraflarını paylaştı

24.07.2019 07:28

Bir süredir ekranlarda olmayan oyuncu Merve Sevi, sosyal medya hesabından tatilde çekilen mayolu fotoğraflarını paylaştı.

Yıllar önce rahmetli Barış Akarsu ile Yalancı Yarim dizisinde oynayan ve başarısıyla adından söz ettiren oyuncu Merve Sevi, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğraflarla dikkat çekmeye devam ediyor. Güzel oyuncu, son olarak tatilde çekilen fotoğraflarını paylaştı.

HAVUZ POZUNU PAYLAŞTI

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan Merve Sevi, güneşlenirken çekilmiş mayolu bir pozunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Sevi, paylaştığı fotoğrafa, "Kraliçe tahtına çıkmış bugün, benle hiç alakası yok. Herkesin yılı olsun bu yıl, öyle diliyorum. Güneş aslanda" notunu yazdı.

"SAKİN OL"

Havuzdaki paylaşımıyla kısa sürede binlerce yorum alan güzel oyuncu, daha sonra da siyah dantelli mayosuyla selfie yaparak paylaştı. Oyuncu bu fotoğrafını da "Sakin ol" notuyla yayınladı.

Oyuncu Merve Sevi, tatil fotoğraflarını paylaştı
Oyuncu Merve Sevi, tatil fotoğraflarını paylaştı

Son Dakika Magazin Oyuncu Merve Sevi, tatil fotoğraflarını paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Esra-Ceyda Ersoy'a sevgililerinden dudak uçuklatan hediyeler! Satıp ev alacaklar Sokak ortasında silahlı saldırıya uğramıştı! Arkasından casusluk şüphesi çıktı Bir garip olay! Hırsızlara karşı iş yerinin önüne bağladığı köpeği çalındı Barış Sitesi'nin yapımında çalışan inşaat işçisi: İlk depremde yıkılacağını biliyorduk 65 saat sonra enkazdan kurtarılan Elif'in depremin simgesi olan karesini fırsata dönüştürdüler! Tepkiler çığ gibi PKK'nın füzeli hain saldırısında şehit sayısı 3'e yükseldi İzmir'deki depremle ilgili gözaltına alınan müteahhitlerin ifadesi ortaya çıktı: Biz o zamanın şartlarına göre inşaatı yaptık Netflix'in yeni Türk dizisi 'Bir Başkadır'ın ilk fragman yayınlandı