Özel Bir Gün Filmi - Son Dakika

Özel Bir Gün Filmi

21.09.2014 21:02
Özel Bir Gün Filmi, System.String[]

Özel Bir Gün filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Özel Bir Gün filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Boğucu bir evliliği olan ev kadını Antonietta (Sophia Loren) da o gün kocası ve çocuklarını törene uğurlamıştır. Apartmanda yalnız kaldığını düşündüğü bir anda, kendisi gibi törene katılmayan Gabriele (Marcello Mastroianni) ile tanışır. Çok geçmeden Gabriele’nin cinsel tercihi ve antifaşist tutumu yüzünden işini kaybettiğini öğrenecek, kendisinden çok farklı bu erkeğin çekimine kapılacaktır. Alışılmadık ilişki üzerinden son derece başarılı bir faşizm eleştirisi yapan Özel Bir Gün, İtalyan sının iki ünlü oyuncusunun benzersiz performansı ile akıllarda yer ediyor.

Yönetmen: Ettore Scola

Senaryo: Ettore Scola , Ruggero Maccari, Maurizio Costanzo

Oyuncular: Patrizia Basso , Françoise Berd , John Vernon, Marcello Mastroianni, Sophia Loren

Filmin Türü: Drama 0,

Orijinal Adı: Una Giornata Particolare

Yapımcı Firma: Compagnia Cinematografica Champion

Yapım Yılı: 1977

Yapım Ülkesi: İtalya, Kanada

Orijinal Dili: İtalyanca

Filmin Süresi: 110 dk.

Dağıtıcı Firma: 0

Özel Bir Gün Filmi

Kaynak: InterSinema.com

Son Dakika Sinema Özel Bir Gün Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

MAK Danışmanlık'tan çarpıcı analiz: 18 yıllık AK Parti iktidarında muhalefetin topyekün sahaya indiğini ilk kez görüyoruz İtalya Kupası maçında kural hatası yapan Roma'ya hükmen mağlubiyet cezası verildi Milli Eğitim Bakanı Selçuk: 15 Şubat'tan sonra kapsamlı bir telafi programına hazırlanıyoruz Reklam teklifi alan Aleyna Tilki gözünü yükseklere dikti: Tarkan ya da Ajda Pekkan oynarsa düşünürüm Bakan Soylu'nun annesine küfreden şüpheli "Cumhurbaşkanı'na Hakaret"ten tutuklandı İngiltere Başbakanı Johnson: Yeni mutasyon öncekinden daha öldürücü Twitter, Trump'ın fotoğrafını paylaşıp intikam çağrısı yapan Hamaney'in hesabını askıya aldı Tokat'ta 10 kişide koronavirüsün mutasyona uğramış hali görüldü