Ünlü İsimler Oylarını Kullandı - Son Dakika

Ünlü İsimler Oylarını Kullandı

16.04.2017 13:08
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı, System.String[]

Türkiye’nin yeni anayasa oylaması için ünlü isimler de sandık başındaydı.

Türkiye'nin yeni anayasa oylaması için ünlü isimler de sandık başındaydı. Cem- Ümit Boyner, Sumru Yavrucuk ve Umur Birand aynı sandıkta vatandaşlık görevlerini yerine getiren isimler arasındaydı.

Tiyatro ve sinemanın başaralı oyuncularından Sumru Yavrucuk sabahın erken saatlerinde vatandaşlık görevini yerine getirdiğini belirtti. Yavrucuk bu kez ev sahibine yardımcı olmak için ikinci kez okula geldiğini söyledi.

Boyner çifti: "hayırlı olsun"

Saat 12.30 sıralarında ise Cem - Ümit Boyner çifti okula geldi. Bir süre sırada bekleyen çift, 1245 numaralı sandıkta oylarını kullandı. Oy kullanma işlemi bittikten sonra çift basın mensuplarına, "Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

"Babam hayatta olsaydı eğer"

Ünlü televizyoncu ve gazeteci merhum Mehmet Ali Birand'ın oğlu Umur Birand da aynı okulda oy kullandı. 1245 numaralı sandıkta oy kullandıktan sonra açıklamalarda bulunan Birand, "6 yaşındaki oğlum için oy kullandım. O 12 yıl sonra oy kullanacak. Onun için bugün oy verdim" diye konuştu. - İSTANBUL

Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı
Ünlü İsimler Oylarını Kullandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel Ünlü İsimler Oylarını Kullandı - Son Dakika


Son Dakika

Fernando Muslera, Denizlispor maçıyla 7 ay sonra sahalara döndü Trump'a 5 yıl önceki sözleri üzerinden sert gönderme: Cehennem çukuru 'güle güle' diyor Müge Anlı'ya Ümitcan Uygun cephesinden ölüm tehditleri yağmaya devam ediyor Türk Telekom'da Galatasaray, coştu! Goller arka arkaya geliyor 10 yıl önce kıyafet almamaya yemin eden öğretmen 100 bin TL biriktirdi Akyaka'da deniz 20 metre çekildi Sıla'dan boşanan Hazer Amani koluna yaptırdığı manidar dövmeyle dikkat çekti Biden'dan 17 kritik karar! Aralarında Müslüman ülkelere yönelik seyahat yasağının kaldırılması da var