Son Dakika Haberleri: Herkesin Ortasında Kadını Döverek Götürdü, Kimse Umursamadı! O Anlar Kamerada

Herkesin Ortasında Kadını Döverek Götürdü, Kimse Umursamadı! O Anlar Kamerada

4 ay önce

Büyükçekmece E-5 karayolu kenarında bulunan alışveriş merkezi önünde saldırgan, kadını şiddet uygulayarak zorla götürdü. Çevrede bulunan insanların olaya aldırış etmemesi ise dikkat çekti.

Büyükçekmece E-5 karayolu kenarında bulunan alışveriş merkezi önündeki maganda kadına şiddet uygulayarak zorla götürdü. Olaylar yaşandığı esnada çevrede bulunan insanların aldırış etmemesi dikkat çekerken yaşanan anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

AVM'DEN ÇIKAN İKİLİ TARTIŞMAYA BAŞLADI

Hadımköy metrobüs durağı yanında bulunan alışveriş merkezi (AVM) önünde yaşandı. Görgü tanıklarına göre, AVM'den çıkan bir erkek ve kadın tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesiyle kadının kendisiyle beraber arabayla gelmesini isteyen adam olumsuz yanıt alınca duruma öfkelendi.

TARTIŞMA FİZİKİ MÜDAHALEYE DÖNDÜ

İkili arasında bir süre devam eden tartışma daha sonra adamın fiziki müdahalesine dönüştü. Adam kadına defalarca el kaldırdıktan kısa süre sonra kadını iterek götürdü.

KADINA VURARAK GÖTÜRDÜ

Kadını götürürken vurduğu da görülen adam daha sonra kadınla beyaz bir araca binerek olay yerinden kaçtı.

KİMSE UMURSAMADI

Çevredeki insanların yaşanan olaya aldırış etmemesi dikkat çekti. İkili arasındaki tartışma konusunun nedeni henüz öğrenilemezken, olay anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.


YORUMLAR


Ev Hapsinde Bulunan Rahip Brunson'un Koşu Bandı İsteğine Savcılık Onay Verdi ABD'yi DTÖ'ye Dava Eden Türkiye İçin Rusya'dan Açıklama Geldi: İşbirliği Gelişebilir

Venezuela'da 7.0 Büyüklüğünde Deprem Meydana Geldi